اخبار نساجی

یكصد روستای لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

یكصد روستای لرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند

خرم آباد – استاندار لرستان گفت: با تكمیل طرح های گاز رسانی در مناطق روستایی این استان یكصد روستای لرستان تا پایان امسال از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ‘حبیب الله دهمرده’ در جریان بازدید از شركت ملی گاز استان لرستان افزود: دولت عدالت محور عنایت ویژه ای به مناطق روستایی و خدمت رسانی به روستاییان دارد كه از آن جمله می توان به اجرای طرح های گسترده گاز رسانی در مناطق روستایی اشاره كرد.

وی اظهار داشت: اجرای طرح گاز رسانی به ۱۰۰ روستا در مناطق محروم، دور افتاده و كوهستانی كار بسیار سخت و بزرگی است كه به همت مدیران، كارشناسان و كارگران تلاشگر شركت گاز در استان لرستان اجرایی شده است.

دهمرده با اشاره به اینكه شركت گاز لرستان از وجود نیروی انسانی متخصص و كارآمدی برخوردار است، گفت: سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی به عنوان سودآورترین سرمایه گذاری، نقش مهم و موثری در پیشبرد بهتر و دقیق تر برنامه ها و كارهای اداری و اجرایی دارد.

استاندار لرستان افزود: از دیگر عوامل موثر برای موفقیت در اجرای كارها، توان مدیریت در شناسایی ظرفیت ها و استفاده از استعدادها با طرح و برنامه علمی است.

مدیرعامل شركت گاز استان لرستان نیز در این دیدار گفت: طرح گاز رسانی به ۸۸ روستای استان لرستان از ابتدای سال جاری تا پایان دهه فجر تكمیل و به بهره برداری رسیدند كه انتظار می رود تا پایان امسال این تعداد به ۱۰۰ روستا افزایش یابد.

‘علی گودرزی’ افزود: اكنون نرخ پوشش جمعیتی گاز طبیعی در مناطق روستایی لرستان ۵۱ درصد و در مناطق شهری ۹۷ درصد است كه به لحاظ میانگین كشوری این استان در این زمینه در رده های برتر كشور قرار دارد.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن