اخبار نساجی

گزارشی از وجود کالای متروکه در گمرک دریافت نکردیم

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

گزارشی از وجود کالای متروکه در گمرک دریافت نکردیم

گزارشی از وجود کالای متروکه در گمرک دریافت نکردیم مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: گزارشی مبنی بر وجود کالای متروکه در گمرک به ما اعلام نشده است تا سازمان نسبت به جمع‌آوری و فروش آن اقدام کند.
اردشیرمحمدی در گفتگو با مهر در مورد گزارش سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر رسوب کالاهای متروکه در گمرک گفت: در سال گذشته با هماهنگی های صورت گرفته میان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با گمرک حرکتی در تعیین تکلیف اموال متروکه و قاچاق صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: گزارشات واصله به سازمان حاکی است که تا پایان سال گذشته کالای متروکه ای که گمرک به ما اعلام کرده باشد و سازمان نسبت به جمع آوری و فروش آن اقدام نکرده باشد، وجود ندارد.

وی با اعلام اینکه گزارشی به سازمان ما در این زمینه نرسیده است، تصریح کرد: گزارشات حاکی از این مطلب است که اقدامات مناسب در این مورد توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انجام شده است.

hinza chemical تبلیغات

محمدی خاطرنشان کرد: اگر کالای متروکه ای باشد و گمرک به ما اعلام کند، سازمان نسبت به تعیین تکلیف و فروش آن اقدام خواهد کرد، اگر در این زمینه ادعایی وجود دارد در صورتی که به ما اعلام کنند، اقدام مقتضی را به عمل خواهیم آورد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن