اخبار فرش ماشینیاسلاید شونساجی و مردم

چقدربه حرفهاي فروشندگان فرش ماشيني اطمينان داريد؟

سو استفاده از ناآگاهی مشتریان

در ايران فروش فرش ماشيني وارد يك فاز رقابتي شده است و دليل آن نيز تعداد بالاي كارخانجات فرش ماشيني و توليد زياد در بازار است. اين امر موجب شده است تا شركت هاي فرش ماشيني و يا توزيع كنندگان فرش ماشيني در بازار  تلاش كنند تا مشتري و خريدار فرش را با ترفندهاي مختلف از جمله تبليغات پر رنگ و لعاب تلوزيوني ، شركت در نمايشگاه هاي خريد و استاني و افتتاح فروشگاه و يا اخذ نمايندگي و .. به سمت خود جلب كنند.

در اين بين شما به عنوان خريدار فرش وقتي به يك فروشگاه فرش ماشيني مراجعه مي كنيد انتظار داريد اطلاعات كامل و دقيقي از سوي فروشنده يا فروشگاه دار به شما داده شود تا بتوانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد و با بهترين قيمت فرش مورد علاقه خود را تهيه كنيد.

توصيه ما اين است كه چندان از فروشندگان فرش ماشيني انتظار نداشته باشيد چرا كه اغلب آنها مثل هر فروشنده ديگري به فكر افزايش فروش مغازه و البته درامد خود است. بنابراين حتما قبل از خريد از چندين فروشگاه با برندهاي مختلف بازديد نماييد و اطلاعات خود را كه قبلا از اينترنت و يا سايت هاي معتبر جمع آوري كرده ايد را با حرفهاي فروشندگان مختلف روي هم بريزيد تا متوجه شويد كدام به واقعيت نزديك تر است و مي تواند بهترين قيمت و كيفيت را براي ما به دنبال داشته باشد.

متاسفانه بسياري از فروشندگان فرش نه تنها اطلاعات پايه اي در مورد شانه و تراكم فرش و جنس الياف ندارند بلكه به وضوح اطلاعات غلط و نادرست به مشتري مي دهند تا از نا اگاهي مشتريان سو استفاده كرده و محصول خود را هر چند مخالف با نياز مشتري باشد به فروش برسانند. حتي در مواردي فرش هاي نامرغوب داخلي را به نام فرش ترك و بلژيكي با قيمتهايي چند برابر به مشتري مي دهند و پاسخگو هم نيستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرش ماشینی و خرید فرش ماشینی  کانال اینستاگرام  ما را دنبال کنید

info@kohanjournal.com

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن