اخبار فرش ماشینی

پيش بينی بالغ بر ۴۰ میلیارد دلاری برای بازار منسوجات بی بافت جهان در سال ۲۰۲۰

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

به گزارش دفتر مطالعات آماری و راهبردی انجمن صنايع نساجی ایران و به نقل از نشریه ATA براساس مطالعات جديدی که  برای بازار منسوجات انجام شده است، پيش بينی می شود که بازار این محصولات در جهان در سال ۲۰۲۰ برابر با ۳۲/۱ میلیارد دلار باشد. دلیل اصلی این پیش بینی افزایش استفاده از پوشک  بچه به خصوص در آسيا و اقيانوسيه است. انتظار می رود که افزايش هزينه در ايجاد و سازماندهی اقتصادهای نوظهور مانند چين، هند و برزيل تأثير مثبتی بر رشد بازار منسوجات بی بافت داشته باشد. مشکل تأمين مواد اوليه تا ۶ سال آينده همچنان به عنوان مشکل اصلی اين صنعت باقی خواهد ماند.

بازار منسوجات بی بافت در سال ۲۰۱۳ برابر ۲۶/۵ میلیارد دلار بوده که ۳۸/۵ درصد از حجم این بازار به منسوجات اسپان لید اختصاص داشته است.

منسوجات بی بافت پلی پروپيلنی بيشترين مشتری را در سال ۲۰۱۳ داشت به طوری که ۶۰ درصد از تقاضا برای منسوجات بی بافت مربوط به اين محصولات بوده است. انتظار می رود که تقاضای اين منسوجات در ۶ سال آينده نيز بيشترين باشد.

افزايش نرخ تولد در بازارهای نوظهور مانند چين، هند و افزايش ميانگين سنی افراد در کشورهايی مانند ايالات متحده ،انگلستان، آلمان و ژاپن منجر به افزايش تقاضا برای پوشک بچه و پوشک بی اختياری بزرگسالان به ترتيب در اين کشورها خواهد شد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

 

 منبع : ATA Journal
ترجمه: مهندس حميده تشكرى شاد

 

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن