اخبار فرش ماشینی

پالایش بیمه قالیبافی در خراسان شمالی انجام می‌شود

فرش

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ۴ هزار و ۳۲۰ نفر در لیست بیمه قالیبافان خراسان شمالی قرار دارند و برای رسیدن به میزان سهمیه از طریق بررسی و پالایش باید اسامی ۸۲۰ نفر خط بخورد.

ساناز عباس زاده  اظهار داشت: سهمیه کنونی خراسان شمالی ۳هزار و۵۰۰ نفر است اما با وجود حذف ۲ هزار و ۴۶۰ نفر اما هنوز باید اسامی ۸۲۰ نفر پس از بررسی و راستی آزمایی حذف شود.

عباس زاده تصریح کرد: برخی از افراد نه به دلیل بررسی افراد بیمه‌شده بلکه به دلیل پرداخت نکردن حق بیمه از طرف بافندگان حذف‌شده‌اند.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: البته چنانچه فردی در شغل قالی‌بافی مشغول باشد حذف نخواهد شد و بیشتر دقت ما بر حذف افرادی است که در این رشته فعالیت ندارند.

وی با اشاره به راه‌اندازی خانه فرش استان خراسان شمالی نیز گفت: خانه فرش خراسان شمالی به‌منظور حمایت از تولیدکنندگان این استان در حال راه‌اندازی است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی تصریح کرد: خانه فرش خراسان شمالی هم‌اکنون روند خوبی را پشت سر گذاشته است و پیگیری‌ها برای ثبت کد خانه فرش در حال انجام است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن