اخبار نساجی

هتل‌های هما را می‌فروشیم

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه هتل‌های هما در ارزیابی جدید با قیمت متفاوتی به فروش می‌رسند، گفت: همکاران بنده در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هم به این موضوع راضی هستند.

به گزارش افکارنیوز، علی نیکزاد در گفتگو با مهر درخصوص وضعیت فروش هتلهای هما، اظهار داشت: در حال فروش این هتلها هستیم و قیمت این هتلها هم به تازگی دوباره مورد ارزیابی قرار گرفته شده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اینکه هتلهای هما باید به فروش برود همکاران بنده در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هم به این موضوع راضی هستند.

hinza chemical تبلیغات

وی با تاکید بر اینکه دولت نمی تواند هتل دار باشد، گفت: اختیارات دولت در این زمینه کم است؛ بنابراین باید هتلها به بخش خصوی واگذار شوند.

نیکزاد با اشاره به شرکت هواپیمایی هما، اظهار داشت: هواپیمایی هما تنها ایرلاین دولتی در کشور است و دیگر ایرلاینها خصوصی هستند؛ بنابراین ارزیابی جدید بر روی قیمت هتلها انجام شده و به زودی هتلها را خواهیم فروخت.

وزیرراه و شهرسازی تصریح کرد: فروخته شدن هتلهای هما به این معنی است که آنها بخش خصوصی می شوند و بهتر از بخش دولتی اداره شده و رفاه برای کارکنان آنها بیش از گذشته فراهم می شود.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن