اخبار نساجیجذاب‌ترین‌ها

نورانی کردن بند کفش

افزایش ایمنی در هنگام دویدن و دوچرخه سواری

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نورانی کردن بند کفش باعث افزایش ایمنی در هنگام دویدن و دوچرخه سواری می‌شود.

متخصصان منسوجات در دانشگاه ناتینگهام ترنت بندهای کفشی را طراحی کرده‌اند که روشن شده و چشمک می‌زند تا در هنگام شب ایمنی را برای دوندگان و دوچرخه سواران فراهم کند.

بندهای کفش بریدی شامل دیودهای ساطع‌کننده نور (LED) به اندازه یک “کک” هستند و با حرکت کفش‌ها، روشن یا خاموش می‌شوند. از آنجا که LED‌ها در یک رزین ضد آب قرار گرفته‌اند، بند کفش‌ها کاملاً قابل شستشو و استفاده معمول هستند.

این بند کفش‌ها همچنین می‌توانند به عنوان لوازم جانبی مد محبوب شوند و علاوه بر دلایل ایمنی، برای اهداف زیبایی مورد استفاده قرار گیرند.

این بندها توسط یک باتری کوچک و یکپارچه در کفش تغذیه می‌شوند که شامل لوازم الکترونیکی متصل به سنسور روشن و خاموش است. وسایل الکترونیکی موجود در کفش نیز در یک غلاف سیلیکونی تعبیه شده‌اند تا از آنها محافظت شده و به طور یکپارچه در طراحی کفش گنجانده شوند.

تا زمانی که LED‌ها روشن نشوند، دقیقاً مانند بند کفش‌های معمولی به نظر می‌رسند، زیرا وسایل الکترونیکی با چشم غیر مسلح دیده نشده و همچنین به سختی احساس می‌شوند.

این بندکفش‌ها دارای پتانسیل واقعی هستند که می‌توانند در صنعت بهداشت، ورزش، اوقات فراغت، صنایع دفاعی و امنیتی تفاوت زیادی ایجاد کنند.

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین اخبار و رویدادهای نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

 

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن