نمایشگاه Intertextile Shanghai Home Textiles

پوششی گسترده برا منسوجات خانگی

بیست و سومین دوره نمایشگاه  Intertextile Shanghai Home Textiles پلتفرم پیشرو آسیا در صنعت خانه است که ۱۰۹۶ غرفه دار از ۳۰ کشور و ۳۸،۹۶۴ خریدار تجاری از ۹۹ کشور و مناطق در سال ۲۰۱۷ را جذب خود کرده است. در این دوره نمایشگاه، شش سالن در فضایی به مساحت ۱۶۰ هزار متر مربع، با طیف جامعی از محصولات که تمام صنعت نساجی خانگی را پوشش می دهد برگزار خواهد شد.

در کاتالوگ مخصوص این دوره از نمایشگاه که توسط برگزارکنندگان این رویداد تهیه شده و در انتهای این گزارش قرار داده می‌شود اطلاعات تکمیلی درمورد محصولات اصلی حاضر در این دوره، مرور جامع و کلی بر دوره قبلی از نظر میزان بازدیدکننده و غرفه دار و نیز کشورهای حاضر، زمینه‌های علاقه بازدیدکنندگان دوره های قبل منتشر شده است.

برای مثال در دوره قبل غرفه‌داران از کشورهای افغانستان، استرالیا، اتریش، بلژیک، چین، دانمارک، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، مجارستان، ایسلند، هند، اندونزی، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، کره، مراکش، نیوزیلند، پاکستان، پرتغال، اسپانیا، سوئیس، تایوان ، تایلند، ترکیه، امارات متحده عربی، انگلستان، آمریکا و ویتنام بودند که اکثرا در این دوره نیز حاضر خواهند بود.

همچنین نظر برخی از مدیران حاضر در ارتباط با نمایشگاه پرسیده شده که در زیر نظر آقای تریستان گودفیلو مدیر شرکت بریتانیایی دایان هریسون دیزاین می‌آید:

این دوره دوازده یا سیزدهمین دوره حضور ما در نمایشگاه شانگهای تکستایل است. این دوره یک فضای بسیار خوب برای ما نمایش محصولات‌مان بوده است. در واقع، ما در عرض دو ساعت بعد از آغاز افتتاحیه دوره قبل تصمیم گرفتیم که سال آینده ( ۲۰۱۸) نیز در این رویداد حاضر شویم. تقاضا برای طرح های اصلی در نمایشگاه خانگی چین بدون شک افزایش می یابد.

ما می توانیم خریداران جدید را در این نمایشگاه ملاقات کنیم و به همین دلیل ما همچنان نگاهی رو به فردا داریم. هم اکنون خریداران مختلف از سراسر دنیا که در  Heimtextilهانوفر حضور دارند در اینجا نیز حاضر هستند.

 

در این کاتالوگ همچنین نوع کسب و کار افراد حاضر و علاقه‌مندی آنها به زمینه‌های مختلف مشخص شده است. برنامه‌های ویژه‌ای نیز برای خریداران VIP درنظر گرفته شده است.

سمینارها و سخنرانی‌ها نیز بخش جدانشدنی دوره بعدی نمایشگاه خواهند بود که در این کاتالوگ توضیح داده شده است. در پایان نیز جزئیات برنامه نمایشگاه ۲۰۱۸ نوشته شده است.

برای دریافت فایل pdf ابتدا ایمل خود را وارد نمایید:

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *