نمايشگاه هيم تكستايل… خواب آرام در فرانكفورت

نمايشگاه هيم تكستايل فرانكفورت بي شك يكي از بزرگترين نمايشگاه هاي نساجي در دنيا و البته به نظر نويسنده زيباترين و سازمان يافته ترين نمايشگاه دنيا! در گزارش هاي مجزا سعي مي كنم تا علت اينكه چرا نمايشگاه هيم تكستايل را زيباترين و سازمان يافته ترين نمايشگاه نساجي دنيا مي دانم ذكر كنم. در اين نوشته كوتاه فقط مي خواهم از  يك خواب آرام در فرانكفورت برايتان بگويم

نمايشگاه هيم تكستايل هر ساله بر روي يكي از بخش هاي صنعت منسوجات خانگي تمركز مي كند. اين بخش با توجه به ترندهاي موجود در بازار ، نياز جامعه، سمت و سوي تكنولوژي ها و روند حركتي صنعت منسوجات خانگي در دنيا توسط صاحبنظران و كارشناساني از سراسر دنيا تعيين و اعلام مي شود. در سال ٢٠١٩ اين افتخار نصيب بخش كالاهاي خواب شد و نمايشگاه با تمركز بر محصولات و تكنولوژيهايي كه بر روي فراهم كردن يك خواب آرام براي همه دخيل هستند آغاز شد

شايد تا چند سال پيش هنوز سه نياز اصلي انسان خوراك و پوشاك و مسكن بود اما با پيشرفت جوامع ، به ويژه در اروپا و آمريكا مسكن و پوشاك ديگر نياز اساسي نيست. به گفته كارشناسان اروپايي حاضر در نمايشگاه منسوجات خانگي فرانكفورت پس از غذاي خوب و سالم و ورزش كردن ، خواب راحت سومين نياز مهم بشر امروز است. خواب به قدري مهم است كه بسياري از  پرشكان از ان به عنوان كليد سلامتي ، آرامش و موفقيت در كار ياد مي كنند به ويژه براي انسان صنعتي و مشوش امروز خواب آرام يك نياز غير قابل چشم پوشي است. در نمايشگاه هيم تكستايل امسال علاوه بر كالاهاي خوابي كه به طور سنتي هرساله در نمايشگاه وجود دارد ( مانند پتو، تشك، بالش، تشك هاي خوشخواب و ….) محصولات جديد ديگري هم در اين بخش عرضه شد از جمله تجهيزات الكتوةنيكي كه در زير تختخواب فرد قرار گرفته و سعي مي كند رفتارها و الگوي خواب شما را مورد بررسي مداوم قرار دهد.

در حاشيه نمايشگاه نيز سمينارها و همايش هاي مختلفي در اين رابطه برگزار گرديد و صاحبنظران و كارشناسان اين بخش آخرين دستاوردهاي بدست آمده را تشريح كردند.

فرانکفورت در یک نگاه

فرانکفورت یکی از کهن ترین شهرهای قاره اروپا میباشد که در تاریخ نام آن به عنوان شهر تجارت و بانک برده شده است. قدیمی ترین متنی که در آن نام این شهر همراه با عناوین مذکور بوده است به سال ۷۹۴ میلادی بر میگردد. همچنین نخستین نمایشگاه این شهر در سال ۱۲۴۰ میلادی برگزار گردید. این شهرت ، شهر بانک و تجارت ، تا کنون پابرجا مانده است .

در حال حاضر فرانکفورت یکی از مهمترین شهرهای اروپا در ضمینه های بانکداری و نمایشگاهی بوده ، به نحوی که مقر بانک مرکزی اروپا در آن قرار گرفته است و گسترده ترین شرکت نمایشگاهی آلمانی در جهان متعلق به این شهر میباشد .

در کنار تعداد بالای بازرگانانی که از قدیم به شهر رفت و آمد داشته اند ، هتلها ، رستورانها ، مراکز تفریحی و فرهنگی و از همه مهمتر ناوگان حمل و نقل بین المللی و درون شهری رشد و پیشرفت چشمگیری داشته است .

هم اکنون تامین راحتی و آسایش مسافران از مهمترین اولویتهای مسئولین شهر بوده که این حساسیت موجب گردیده است ساکنان فرانکفورت به مهمان نوازترین شهروندان آلمانی مشهور گردند .

با مطالعه زیر گروههای این بخش که شامل راههای دسترسی به نمایشگاه و مشخصات امکانات رفاهی و مکانهای تفریحی شهر مانند هتلها، رستورانها، مراکز خرید و … می باشد، از مدت اقامت خود حداکثر استفاده را ببرید.

 

 

گزارش کامل این نمایشگاه و … را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید :

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *