نمايشگاه صنايع كاغذ، چاپ، بسته بندي و منسوجات بي بافت در سوريه

كشور سوريه با مساحت ۱۸۵۶۸۰ كيلومتر مربع و جمعيت ۱۲ ميليون نفر در قلب منطقه خاورميانه و هم مرز با كشورهاي تركيه،‌ عراق، اردن، فلسطين و لبنان مي باشد. صنايع پتروشيمي، نساجي و كاغذ از جمله مهم ترين صنايع اين كشور است و با توجه به موقعيت خاص جغرافيايي خود نقش مهمي را در مبادلات تجاري و بازرگاني منطقه اي دارد.

 بر طبق آمار منتشر شده در سال ۲۰۰۶ ميزان واردات انواع مختلف كاغذ و منسوجات بي بافت سوريه به ترتيب برابر ۳۵۰ هزار تن و ۲۰۰۰ تن بوده است كه حاكي از نياز بسيار بالاي اين كشور به منابع مذكور است.

پس از برگزاري موفقيت آميز نمايشگاه Paper One Show  سوريه در سال ۲۰۰۷ و استقبال صنعتگران مرتبط با صنايع كاغذ سوريه اي و خارجي از اين نمايشگاه و كنفرانس جانبي يك روزه آن، كميته برگزاري اين نمايشگاه با همكاري شركت Sunrise Trade Show سوريه و پارسيان پلي تكس ايران (Persian PolyTex) در حال آماده سازي مقدمات برگزاري هر چه باشكوه تر اين نمايشگاه در سال ۲۰۰۸ ميلادي است.
با توجه به قرابت خاص صنايع كاغذ يا صنايع چاپ، بسته بندي و منسوجات بي بافت، نمايشگاه Paper One Show سوريه در سال ۲۰۰۸ براي اولين بار علاوه بر شركت هاي مرتبط با صنايع كاغذ، ميزبان فعالان عرصه صنايع چاپ، بسته بندي و منسوجات بي بافت نيز خواهد بود تا بتواند به نيازهاي رو به رشد اين صنعت پاسخگو باشد.

اين نمايشگاه از تاريخ ۲۰ الي ۲۳ جولاي ۲۰۰۸ ميلادي (۳۰ تير الي ۲ مرداد ۱۳۸۷) با پشتيباني معنوي فدراسيون عربي صنايع كاغذ، چاپ و بسته بندي در مركز نمايشگاه هاي بين المللي شهر دمشق برگزار مي شود.

زمينه فعاليت شركت كنندگان در اين نمايشگاه عبارت است از:
–  كاغذ سازي و صنايع تبديلي كاغذ
–  مقوا سازي و صنايع تبديلي مقوا
–   توليد دستمال كاغذي بهداشتي
–  ساخت تجهيزات و ماشين آلات مرتبط با صنايع كاغذ سازي
–  بازرگاني و خدمات مشاوره مهندسي
–  نرم افزار و تجهيزات اتوماسيون صنايع كاغذ و بسته بندي
–  توليد مواد شيميايي
–  چاپ
–  تأمين كننده تجهيزات چاپ
–  بسته بندي محصولات
–  تأمين تجهيزات بسته بندي
– توليد  منسوجات بي بافت
– و  ساخت تجهيزات توليد منسوجات بي بافت

جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد اين نمايشگاه به پايگاه اينترنتي www.parsianpolytex.com مراجعه نماييد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *