مد و پوشاک

نقشه راه کار گروه مد و لباس و طرح پارک فرهنگی فناوری مد و لباس رونمائی می‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نقشه راه کار گروه مد و لباس و طرح پارک فرهنگی فناوری مد و لباس، ۲۱ تیر ماه همزمان با روز عفاف و حجاب، ساعت ۱۰:۳۰ در محل سالن سینمايي این وزارتخانه رونمائی می‌شود.

ایلنا: با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نقشه راه کار گروه مد و لباس و طرح پارک فرهنگی فناوری مد و لباس رونمائی می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: «نقشه راه کارگروه مد و لباس» یکی از برنامه‌های ارائه شده ازسوی معاونت امور هنری برای ساماندهی مد و لباس در کشور است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدعلی منفرد، طرح پارک فرهنگی فناوری مد و لباس را از دیگر برنامه های ارائه شده ازسوی کارگروه ساماندهی مد و لباس عنوان کرد و در تشریح آن گفت: پارک فرهنگی فناوری مد و لباس، به منظور ایجاد یک منطقه ویژه فرهنگی و اقتصادی برای تولید و ترویج الگوهای ایرانی و اسلامی در حوزه مد و سبک زندگی و برای اتصال حلقه‌های ایده طراحی، تولید، تبلیغ و مصرف در یک محیط مساعد و براساس الگوهای آزمون شده و موفق پارکهای علمی و فناوری شده ارائه شده است.
وی ادامه داد: همچنین در مراسم بزرگداشت روز «عفاف و حجاب» حمید شاه آبادی(معاون امور هنری) عملکرد این وزارتخانه در موضوع عفاف و حجاب و برنامه‌های کارگروه مد و لباس در سالجاری را تشریح خواهد کرد.
محمدعلی منفرد، نامگذاری روز ۲۱ تیرماه با عنوان عفاف و حجاب در تقویم مناسبتهای فرهنگی کشور را نشانه ریشه‌دار بودن این مقوله در باورها و اعتقادات دینی و مذهبی مردم کشورمان دانست و گفت: باتوجه به جایگاه رفیع عفاف و حجاب در جامعه و نقش موثر آن در تحکیم بنیان خانواده از اساتید دانشگاهی نیز دعوت شده است تا بطور علمی به تشریح و تبیین ابعاد مختلف آن بپردازند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب، ارتقاء امنیت اخلاقی، تشریح و تبیین علمی اثرات عفاف و حجاب در سلامت جامعه و آگاه سازی مردم از پیامدهای ناشی از بی‌حجابی و بدحجابی را ازجمله اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد.
به گفته وی؛ مراسم بزرگداشت روز عفاف و حجاب ازسوی روابط عمومی و امور بین‌الملل با همکاری کارگروه مد و لباس، شورای امر به معروف و پایگاه مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن