اقتصاد و مدیریت

نرخ برابری دلار در مقابل یورو به حداكثر خود در یك هفته اخیر رسید

 

نرخ برابری دلار در مقابل یورو به حداكثر خود در یك هفته اخیر رسید

تهران – نرخ برابری دلار آمریكا در مقابل یورو روز چهارشنبه در بازارهای جهانی به بالاترین سطح خود در بیش از یك هفته اخیر رسید، زیرا بروز علایمی دال بر بهبود وضع اشتغال در آمریكا، درستی توقف سیاست افزایش حجم پول از سوی بانك مركزی این كشور را تایید كرد.

به گزارش گروه اقتصادی ایرنا به نقل از پایگاه خبری بلومبرگ، پیش از انتشار گزارشی كه پیش بینی می شود، نشان دهنده افزایش اشتغال آمریكا در ماه مارس (اسفند) باشد، نرخ برابری دلار امروز چهارشنبه در مقابل ۱۴ ارز از مجموع ۱۶ ارز اصلی بالا رفت.

نرخ برابری یورو در مقابل ین كه دیروز (سه شنبه) در مقابل ین به كمترین سطح خود در هفته جاری رسیده بود، امروز نیز مشابه روز قبل بود.

مقامات بانك مركزی اروپا در شرایطی كه شواهد نشان می دهد رشد اقتصادی منطقه یورو كاهش می یابد، خود را برای یك نشست آماده می كنند.

نرخ برابری دلار استرالیا در مقابل دلار آمریكا امروز به حداقل مقدار خود در ۱۱ هفته گذشته رسید، زیرا داده ها نشان می دهند این كشور برای دومین ماه متوالی با كسری تراز تجاری رو به رو است.

نرخ برابری دلار در مقابل یورو در ساعت ۱۲ و ۴۹ دقیقه امروز به وقت توكیو ۳/۰ درصد بالا رفت و هر یورو با ۳۲۰۰/۱ دلار هم ارزش شد.

این، بالاترین نرخ برابری دلار در مقابل یورو از ۲۲ مارس (سوم فروردین) تاكنون است.

نرخ برابری دلار در مقابل ین امروز ۱/۰ درصد پایین آمد و هر دلار در مقابل ۷۴/۸۲ ین معامله شد.

نرخ برابری یورو در مقابل ین نیز ۴/۰ درصد تنزل كرد و هر یورو در برابر ۲۰/۱۰۹ ین خرید و فروش شد كه پایین ترین نرخ از ۲۳ مارس (چهار فروردین) تاكنون است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن