اخبار فرش ماشینی

نامه مجلس به رئيس جمهور درباره خسارات صنعت نساجي از نوسانات يورو

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

۲۰۰ نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در نامه اي به رئيس جمهوري با اشاره به نوسانات قيمت يورو در بازار و زيان هاي ناشي از آن در صنعت نساجي كشور خواستار رسيدگي به اين موضوع شدند. اين نامه توسط «حسين نجابت» عضو هيات رئيسه مجلس روز سه شنبه مورخ ۳۰/۱۱/۸۶ در صحن علني مجلس قرائت شد.

    نجابت پس از قرائت اين نامه ضمن اعلام وصول آن اعلام كرد كه نامه براي رئيس جمهوري ارسال مي شود. بخشي از نامه نمايندگان به دكتر «محمود احمدي نژاد» رئيس جمهوري به شرح زير است:
    «در اجراي مصوبه ۱۳۸۰٫۴٫۱۰ هيات وزيران به منظور اصلاح ساختار و توسعه و بازسازي و نوسازي صنايع نساجي و پوشاك كشور تعدادي از واحدهاي صنايع نساجي مبادرت به اخذ تسهيلات از محل صندوق ذخيره ارزي با سود سه درصد در سال نمودند.
    واحدهاي صنايع نساجي با سرمايه گذاري هاي عظيمي كه در اين زمينه انجام دادند پس از نصب ماشين آلات و بهره برداري از آن با مشكل افزايش نرخ يورو كه در زمان اخذ تسهيلات نرخ آن حدود هفت هزار ريال و هم اكنون بالغ بر ۱۴ هزار ريال مواجه گرديده اند.
    به منظور جلوگيري از آثار سوء اين افزايش، قبلاً نيز نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از جنابعالي تقاضاي اتخاذ تصميم عاجل نموده اند كه با وصف صدور دستورات مكرر جنابعالي و پيگيري وزير صنايع و معادن تاكنون هيچ گونه اقدام مؤثري از سوي مسئولين محترم ذيربط معمول نگرديده است.»

hinza chemical تبلیغات

منبع: روزنامه كيهان

 

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن