اخبار نساجی

میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

ممبینی در گفتگو با مهر :        
میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در حالی گفت میزان افزایش حقوق کارمندان در سالجاری فعلا معلوم نیست که ۵۶ روز از سال ۹۰ گذشته است.        
رحیم ممبینی در گفتگو با مهر با بیان اینکه هنوز درصد و میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال جاری مشخص نشده است، گفت: تصمیم گیری در این خصوص به عهده شورای توسعه و هیئت وزیران گذاشته شده است.

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری درباره افزایش حقوق ۸ درصدی کارمندان و بازنشستگان دولت در سال ۹۰ اظهارداشت: هنوز موضوع ۸ درصدی افزایش حقوق مشخص نیست و قانون در این مورد ابلاغ نشده است.
وی با تاکید بر اینکه حقوق اردیبهشت ماه نیز مانند فروردین براساس سال گذشته واریز خواهد شد، تصریح کرد: هنوز وضعیت میزان واریز حقوق خرداد ماه هم مشخص نیست و این موضوع از حیطه اختیار ما خارج است.
ممبینی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر وضعیت و میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سالجاری مشخص شود. وی درعین حال اظهارداشت: هنوز مشخص نیست که چند درصد حقوقها در سال جاری افزایش خواهد یافت.
وی با تاکید بر اینکه حقوق اردیبهشت ماه به صورت علی‌الحساب براساس رقم اسفندماه پرداخت می شود، افزود: پس از ابلاغ بودجه سال ۹۰ ما به ‌التفاوت پرداخت حقوق دو ماه اول سال به حساب کارمندان واریز می شود.        

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن