اخبار نساجی

موسسه جهاد استقلال فعالیت اقتصادی انجام نمی‌دهد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئیس موسسه جهاد استقلال بابیان اینکه این موسسه فعالیتی در واردات محصولات کشاورزی ندارد، گفت: موسسه جهاد استقلال فعالیت اقتصادی انجام نمی‌دهد.

محمد رضا شافعی نیا در گفتگو با مهر درباره واردات برخی از محصولات پروتئینی به کشور، گفت: موسسه جهاد استقلال به عنوان یک هلدینگ عمل می کند و در صادرات و واردات نقشی ندارد و شرکتهای زیرمجموعه این موسسه هم به صورت مستقل عمل می‌کنند.

وی افزود: موسسه جهاد استقلال فعالیت اقتصادی انجام نمی‌دهد و اگر شرکتهای زیرمجموعه این شرکت وارداتی را انجام دهند؛ در جهت تنظیم بازار بوده و هماهنگ با سیاستهای مسئول تنظیم بازار است.

hinza chemical تبلیغات

مدیرعامل موسسه جهاد استقلال تصریح کرد: شرکتهای زیرمجموعه موسسه استقلال سهامی خاص هستند و این شرکتها براساس سیاستهای دولت و تنظیم بازار مواد پروتئینی را وارد کشور می کنند.

مشاور بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: مواد پروتئینی که به کشور وارد می شوند، در جهت سیاست تنظیم بازار بوده و به درخواست متولیان تنظیم بازار انجام می گیرد.

شافعی نیا درباره واردات میوه بیان کرد: وزارت جهاد کشاورزی متولی تولید است و از تولید حمایت می کند و نقشی هم در واردات میوه ندارد.

به گزارش مهر، موضوع واردات بی روبه برخی از محصولات کشاورزی مدتی است که به محل مناقشه میان متولی تولید و متولی تنظیم بازار تبدیل شده است. در این میان، هنوز مشخص نیست که چه نهادی مسئول واردات برخی از محصولات کشاورزی ممنوعه به کشور است

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن