اخبار فرش ماشینیاسلاید شوگزارش نمایشگاه ها

مهندس نیکزاد: دموتکس امسال زیر سایه تحریم ها

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

مهندس نیکزاد از شرکت هنرکده نیکزاد که به عنوان تولید فرش های سبک و انواع رو فرشی در نمایشگاه دموتکس و برای ششمین بار حاضر شده اند نمایشگاه دموتکس هانوفر امسال را زیر سایه سنگین تحریم ها یک دموتکس ویژه دانست و به خبرنگار مجله کهن گفت : در نمایشگاه امسال شرکت های بزرگ ایرانی غایب هستند و متاسفانه در حال از دست دادن بازارهای کوچک خود هستیم . شرکت های ترک با قدرت در حال گرفتن بازار ایرانی ها هستند.

ایشان در مورد صادرات کالاهایشان به بازارهای جهانی و تاثیر دموتکس گفت : امسال تنها دلیل ما سرمایه گذاری های سال های گذشته در دموتکس و حفظ مشتریان قدیمی بوده است. متاسفانه وضعیت دلار و تحریم ها صادرات را فلج کرده و از ارسال نمونه تا انتقال پول مشکلات زیادی وجود دارد. کالاهایی که ما تولید می کنیم در دنیا بی نظیر است اما نمی توانیم در شرایط عادی رقابت کنیم . امیدوارم دولت بتواند این شرایط را مدیریت کند در غیر این صورت فاجعه بزرگی در انتظار تولید فرش ماشینی در ایران است.

 

دموتکس هنرکده نیکزاد

اطلاعات تکمیلی : 

نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۹ هم با همه نقاط مثبت و منفی که داشت به پایان رسید تا همه بازدید کنندگان و غرفه گذاران این نمایشگاه منتظر نتایج این نمایشگاه در فعالیت های تجاری خود باشند. نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۹ که در تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ در شهر هانوفر آلمان برگزار شد یکی از عجیب ترین و اسف بار ترین دموتکس های تاریخ برای شرکت های ایرانی بود.

مهمترین اتفاق امسال عدم حضور دو شرکت قدرتمند و باسابقه ایران بود که پس از سالها حضور در دموتکس امسال عطای آنرا به لقایش بخشیدند و در دموتکس حضور نیافتند.  همچنین جو ناامیدی و بلاتکلیفی کاملی که بر شرکت های ایرانی حاکم بود قابل تامل بود. به نظر میرسد روند حضور شرکت های ایرانی در دوره های بعدی رو به کاهش باشد.

مجله کهن امسال هم برای هشتمین بار در نمایشگاه حضور داشت و گزارش های کاملی را برای شما تهیه کرده ایم که می توانید در شماره بعدی مجله و یا در کانال اینستاگرام مجله آنرا دنبال نمایید :

بهنام قاسمی – مجله کهن

info@kohanjournal.com

behnam ghasemi

گزارش کامل این نمایشگاه و … را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن