اخبار فرش ماشینی

معرفی مراکز فروش فرش ماشینی در تهران

میدان هفت تیر

در شهر بزرگ تهران با جمعیت میلیونی، مراکز متعددی برای خرید فرش های ماشینی و موکت وجود دارند که در این بخش از مجله به معرفی موردی این مراکز خواهیم پرداخت. در این شماره سری به میدان هفت تیر تهران می زنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد فرش فروشی های آن در اختیار شما قرار دهیم.

میدان هفت تیر (بیست و پنج شهریور سابق) از مراکز مهم شهر تهران است. از طرفی این میدان به دلیل دسترسی به نقاط مختلف و مراکز اداری و تجاری مهم شهر به یکی از محل های پر رفت و آمد و پرتردد تبدیل شده است و از طرفی به عنوان مراکز خرید اقلامی مانند مانتو زنانه، لباس های مجلسی و البته فرش ماشینی شناخته می شود. تاسیس فروشگاه زنجیره ای یاس که چند سالی است از عمر آن می گذرد نیز به اهمیت این مکان افزوده است.

در این منطقه هتل های زیادی وجود دارد که نشاندهنده اهمیت میدان هفت تیر از نظر تجاری و اقتصادی است. این میدان از جنوب با خیابان های مفتح و کریمخان و از سمت شمال با خیابان بهار شیراز و بزرگراه مدرس ارتباط دارد.
مساحت این میدان حدود ۳۳ هزار مترمربع است. طبق اعلام شهرداری تهران قرار است کل این میدان با ساخت زیرگذر به میدانی زیرزمینی تبدیل شود.

یکی از بهترین مسیرهای دسترسی به میدان هفت تیر، ایستگاه مترو است. البته به نظر می رسد این محل و فرش فروشی های آن برای خانم های تهرانی اصلاً نا آشنا نیست. چرا که حتماً اغلب آنها برای خرید مانتو و لباس حداقل یکبار به این میدان سر زده اند.

در زیر لیست ۲۳ فروشگاه و نمایندگی فرش ماشینی در میدان هفت تیر را مشاهده می کنید.

توجه: این لیست طبق اسامی فروشگاه های دارای جواز کسب از اتحادیه صنف فرش ماشینی و موکت تهران استخراج شده است.

معرفی مراکز فروش فرش ماشینی در تهران میدان هفت تیر

منبع: نشریه جهان فرش- شماره یک- اسفند ۹۱

 

 

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

 

 

[instagram-feed]

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن