اخبار فرش ماشینی

مصرف سالانه پارچه كشور بيش از يك ميليارد متر است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس:
مصرف سالانه پارچه كشور بيش از يك ميليارد متر است
رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس گفت: مصرف سالانه پارچه كشور يك ميليارد و ۸۵۰ ميليون متر است.
به گزارش خبرگزاري فارس از قائمشهر، عزت‌الله اكبري نماينده مردم قائمشهر، جويبار، كياكلا و سوادكوه عصر امروز در آيين معارفه علي پيرفلك در مقام فرماندار شهرستان قائمشهر، ايجاد فضاي كار در استان مازندران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: هماهنگي خوبي براي جذب سرمايه‌گذاري به ويژه در زمينه سرمايه‌گذاري خارجي در استان انجام شده است.

عزت‌الله اكبري با اشاره به توسعه اندك كشور در قبل از انقلاب خاطرنشان كرد: در زماني كه در كشور ۶۴۰‌هزار تن فولاد توليد مي‌شد، در البرز مركزي ۷‌هزار و در كارخانه نساجي مازندران ۶‌هزار و ۵۰۰ نفر مشغول به كار بودند.
وي ميزان فعلي توليد فولاد كشور را‌ بر اساس هدف‌گذاري سند چشم‌انداز ۵۵ تا ۶۵ ميليون تن عنوان كرد.
رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس در ادامه تصريح كرد: در دوراني كه كشور كمتر از ۲۰ ميليون نفر جمعيت داشت، نساجي مازندران يك شركت بين‌المللي بود.

وي مصرف سالانه پارچه كشور را يك ميليارد و ۸۵۰ ميليون متر عنوان كرد و افزود: ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر آن را هم نمي‌بافيم.
عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با تأكيد بر پرهيز از حاشيه‌سازي‌ها گفت: در اين منطقه دانش فني براي البرز مركزي و نساجي مازندران‌ وجود دارد.
اكبري گفت: در هر موردي كه به دكتر احمدي‌نژاد مراجعه كرديم موافقت و پيگيري كرده‌اند و موجب شدند كه ما اكنون به اين نقطه از رشد دست يابيم.
وي در پايان افزود: با تمركز فكرمان در حوزه خدمتگزاري، برخلاف تبليغات دنيا كه اسلام را در امر اداره كشور توانا‌ نمي‌دانند، برتري كارآمدي جمهوري اسلامي را از ديگر نظام‌هاي دنيا اثبات مي‌كنيم.

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن