اخبار نساجی

مشکل اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل حل شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل خبر داد.

سید جواد ساداتی نژاد پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری ها و نشست هایی که با مدیر کل راه و شهرسازی استان و سایر مسئولان مربوطه به عمل آمد با موافقت اخیر ایشان مشکل سند مالکیت شهرک صنعتی هلال نیز برطرف شد.

وی با تشکر از توجه و اهتمام مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در خصوص شهرک هلال گفت: با حل مشکل اسناد دو شهرک صنعتی آران و بیدگل، صاحبان صنایع که در این دو شهرک مشغول فعالیت هستند می‌توانند در قالب تسهیلات بانکی اعتبارات مورد نیاز برای ارتقای واحدهای صنعتی خود را مهیا کنند.

hinza chemical تبلیغات

نماینده کاشان و آران و بیدگل مساحت زمین‌های درگیر شهرک سلیمان صباحی و هلال را به ترتیب ۶۶ و ۱۳۷ هکتار عنوان کرد و ادامه داد: یکی از مهمترین و نخستین درخواست صاحبان صنایع فرش ماشینی منطقه با حل مشکلات اسناد زمین این شهرک ها برطرف می شود.

وی با اشاره به تعیین شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سالجاری، تاکید کرد: حفظ و حمایت از صنایع و صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و تداوم و تقویت چرخه کار و تولید در منطقه است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن