اسلاید شو

فرش کودک و فضایی ویژه برای شادی و خلاقیت

 فرش کودک زیبا و جدید

 

فرش کودک :: شاید وقتی نام فرش کودک را می شنوید تصاویر شخصیت های کارتونی و طرح های رنگارنگ و شاد به ذهن شما خطور کند که در بازار فرش تهران زیاد دیده می شود. اما فرش کودک فقط با شخصیت های کارتونی جذاب نمی شوند. امروزه شرکت های خلاق، با بهره گیری از کارشناسان تربیتی و روانشناسان کودک مدل های جدیدی از فرش کودک و یا اتاق های بازی و مهد کودک ها را به بازار عرضه می کنند که در عین حالی که نقش یک کف پوش و زیر انداز گرم و نرم را برای کودک دارد جنبه های آموزشی فوق العاده ای را هم دنبال می کند.

برای کودک خود فضای جذابی را بسازید

در بسیاری از موارد برای والدین امکان ندارد که اتاق کودک را آن طور که می خواهند طراحی کنند. مثلاً فرض کنید خانه شما اجاره ای است که دارای دیوارهای رنگ شده سفید یا کرم است و صاحب خانه هم به شما اجازه استفاده از کاغذ دیواری های اتاق کودک را نمی دهد. در این صورت تنها یک فرش اتاق کودک که با هدف انتخاب شده می تواند با رنگ های شاد و کاربری مناسب فضای اتاق را گرم تر کند.
برای این کار فرش های بازی گزینه خوبی هستند. فرش های بازی معمولاً دارای طرح هایی مانند جاده، شهر، سیارات فضایی، نقشه کشورها، حیوانات، شماره ها و حروف و … هستند. در تصاویر زیر می توانید تعدادی از این فرش های زیبا را مشاهده کنید. این فرش ها برای کودکان زیر ۱۲ سال که بیشتر اوقات خود را روی زمین و در حال بازی هستند بسیار مناسب است چرا که فرش وسیله بازی آن ها نیز هست و هموراه زمینه ای برای خلاقیت و نوآوری ایجاد می کند.

فرش کودک

فرش کودک

فرش کودک

فرش کودک

تحریریه مجله نساجی کهن

ارسال مقالات و ترجه جهت انتشار در سایت : info@kohanjournal.com

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید
[instagram-feed]

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن