اخبار فرش ماشینی

مشارکت ۳۱ فروشگاه در برگزاری جشنواره فرش کرمان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از مشارکت ۳۱ فروشگاه در برگزاری دومین جشنواره فروش فرش دستباف در این خطه خبر داد.

ناصر عباسپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان با بیان اینکه جشنواره فروش فرش دستباف در ایران به منظور ایجاد تحرک و رونق در بازار داخلی فرش دستباف برگزار می‌شود، اظهار داشت: این جشنواره در استان کرمان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه دومین جشنواره فروش فرش دستباف در استان کرمان از تاریخ ۲۲ بهمن ماه در کرمان آغاز شده است، افزود: این جشنواره تا ۲۲ اسفند ماه در شهرستان‌های کرمان، سیرجان و رفسنجان ادامه دارد.

عباسپور از انتخاب فروشگاه‌های منتخب فروش فرش دستباف در این شهرستان‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۵ فروشگاه در شهر کرمان، ۱۰ فروشگاه در سیرجان و ۶ فروشگاه فروش فرش در شهر رفسنجان در مدت برگزاری جشنواره، عرضه فروش فرش دستباف دارند.

وی همچنین با بیان اینکه فرش دستباف طی مدت برگزاری جشنواره با تخفیف پنج درصدی به فروش می‌رسد، تصریح کرد: ۷۲ ساعت برای تعویض و یا پس گرفتن فرش خریداری شده در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان افزود: شهروندان در صورت هرگونه مشکل به وجود آمده در هنگام خرید و یا تعویض و پس دادن فرش می‌توانند، شکایات خود را به کمیته نظارتی تشکیل شده با شماره تلفن ۲۲۲۳۹۷۱ و یا با مراجعه به اتحادیه فروشندگان فرش دستباف واقع در خیابان امام خمینی (ره) شهر کرمان اطلاع دهند.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن