اخبار فرش ماشینیگزارش نمایشگاه ها

محصولات جديد و رويدادهاي ويژه DOMOTEX ASIA/CHINAFLOOR

به گزارش سرويس ترجمه مجله کهن، به منظور جشن بيستمين سالگرد DOMOTEX ASIA / CHINAFLOOR، موسسين قصد دارند کمپين کقپوشInnovAction، Materia  و کنفرانسهاي آموزشي کادکس را به طور گستردهاي معرفي کنند.

 

پاويونهاي جديد، محصولات جديد

InnovAction  يک عکس از آينده صنعت کفپوش است و هدف ما برجسته کردن اهميت اين موضوع است. «آقاي کوزتاس معمار طرح InnovAction گفت. «مغز انسان به طور طبيعي به گونه‌اي طراحي شده که روزانه تصاوير و ساختارهايي که از محيط روزمره مي‌بيند را از هم تفکيک کند. با توجه به اين ايده، ما در حال طراحي و ساخت فضاهاي مخصوصي هستيم، زيرا غرفه داران از حمايت ما براي تقويت ارائه محصولات خود نياز به مفاهيم جديد دارند.»

کمپين InnovAction Flooring به واسطه نمايشگرهاي نمايشي بزرگ در ۳ نقطه نمايشگاه با هدف معرفي محصولات پيشرو در بازار فرش، پارکت و کفپوش قرار گرفته‌اند. غرفه داران در بخش InnovAction به طور خودکار در رقابت ده محصول برتر بهترين نمايشگاه به طور خودکار ثبت نام مي‌شوند. اين درحاليست که در محل نمايشگاه، بيش از ۵۵،۰۰۰ بازديدکننده اين فرصت را دارند تا با بازديد از هر ويترين به محصولات مورد علاقه خود در بخش InnovAction رأي دهند.

مجله هفتگي (Floor Covering (FCW، يکي از نشريات برجسته صنعت بين المللي از سال ۱۹۵۲، حامي اصلي اين نمايشگاه است و به طور رسمي برندگان مسابقه ۱۰ محصول جديد را اعلام خواهد کرد.

 

عناصر ضروري

به علت نوآوري صورت گرفته در ترکيب خلاقانه مواد خام مورد استفاده که بيشتر شامل مواد سازگار با محيط زيست است و دوام آنها در مقابل آب و آتش، انعطاف پذيري خاصي در محصولات اين حوزه ديده مي‌شود، درواقع به دليل موارد ذکر شده صنعت کف‌پوش هيچگاه در حالت ايستا نيست.

ماتريا يک فروشگاه مجزا براي ديدن و حتي لمس موادي است که کالاهاي مورد استفاده در ساختمان‌هاي اداري و خانه‌هاي ما را تشکيل مي‌دهند. ماترياي موجود در نمايشگاه DOMOTEX asia / CHINAFLOOR از لحاظ بافت، زيرساخت، دوام و وزني تغيراتي در ميزان مصرف فلزات، پلاستيک، درختان ايجاد مي‌کند.

 

معماران cadex

با نگاهي به هر دو طرف رودخانهHuangpu در شانگهاي، ميزان تقاضا براي معماري حرفه‌اي‌تر در شهر براي پروژه‌هاي مختلف از چندين مرکز خريد، سالن هاي نمايش در فضاي باز و آپارتمان هاي لوکس را مي‌توان مشاهده کرد. رهبران پروژه‌هاي کفپوش در آسيا متوجه اهميت معماران بوده و احترام خاصي به قدرت معماران بين المللي و طراحان قائلند.DOMOTEX asia / CHINAFLOOR  و cadex يک پلت فرم ۲ روزه براي معماران بين‌المللي و کارشناسان کف‌پوش جهت تبادل ايده‌ها و بهترين شيوه‌ها در نظر گرفته است. در سال ۲۰۱۷، بيش از ۴۰۰۰ نفر در کنفرانس‌هاي آموزشي حضور يافتند تا خود را در جريان رويدادها به روز کنند و راه هايي براي همکاري در پروژه هاي آينده در منطقه آسيا-اقيانوس آرام پيدا کنند.

 

تجربه کفپوشهاي ورزي

در چند سال آينده، منطقه آسيا-اقيانوسيه ميزبان برخي از مهمترين رويدادهاي ورزشي در جهان خواهد بود. بازي‌هاي آسيايي ۲۰۱۸ در اندونزي، بازي‌هاي المپيک زمستاني ۲۰۱۸ در کره جنوبي و بازي‌هاي المپيک تابستاني ۲۰۲۰ در ژاپن به سرمايه‌گذاري‌هاي سنگين از منطقه نياز خواهد داشت تا امکانات جديدي از هنرهاي ورزشي را بسازند.

DOMOTEX ASIA / CHINAFLOOR 2018 شرکت‌هاي موجود در حوزه کفپوش‌هاي ورزشي را بررسي خواهد کرد تا پتانسيل‌هاي آنان را براي تأمين کفپوش‌هاي موردنياز شناسايي کند. در فضاي ورزشي تجهيز شده با کفپوش که براي تست درنظر گرفته شده. بررسي‌هاي مختلفي صورت خواهد گرفت. من جمله برگزاري تورنمنت بدمينتون در يک محوطه ورزشي به مساحت ۲۰۰ متر مربعي، ايجاد يک منطقه آزمايشي از برف + يخ و همچنين انجمن چيني Green Campus Construction براي گفتگو درباره آينده «سطوح سبز و محيط زيست» با همکاري شهرداري، دفاتر ورزش دولتي ترتيب داده است.

آقاي شين ليو، مدير پروژه نمايشگاه VNU: «ما انتظار داريم امسال هم تعداد ثبت‌نام کنندگان و هم تعداد بازديدکنندگان از تعداد کل بازديدکنندگان در دوره قبل بسيار فراتر رود. اين رويداد همچنان نقطه عطف اصلي اين صنعت در آسيا است و جامعه بين‌المللي توجه ويژه‌اي دارد. از سال گذشته تا به امروز ما در پاويون‌هاي بين‌المللي جديد (کرواسي و ايران) توافقات درخور توجهي به دست آورده‌ايم و اميدواريم کشورهاي بيشتري را براي عضويت جذب کنيم. براي اينکه بتوانيم در رديف کشورهايي چون کانادا، آلمان، سوئيس، انگليس، ايالات متحده آمريکا و ايتاليا باشيم سازماندهي‌هايي صورت داديم.»

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن