اخبار فرش ماشینی

كوتاه درباره برند كوچي

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

‏” گوچي “‏
در سال ۱۸۹۸ گوچيو گوچي (‏Guccio Gucci‏) شهر فلورانس در ايتاليا را به مقصد لندن ترک کرد و مدتي مديريت يک هتل را به عهده گرفت .در آنجا بود که مجذوب چمدانهاي متنوعي شد که توسط مسافران حمل ميشد.
در سال ۱۹۰۵ او به ايتاليا بازگشت و شروع به فروختن زين و خورجين کرد که موفقيت فراواني در پي داشت .در سال ۱۹۳۸ اولين بوتيک گوچي در شهر رم و دومي در يازده سال بعد افتتاح شد و بوتيکهاي ديگر يکي پس از ديگري در سراسر شهرهاي جهان گشايش يافتند . تمامي اين مراکز توسط پسران گوچي به نامهاي آلدو (‏Aldo‏ ) يوگو (‏Ugo‏ ) و رودولفو (‏Rodolfo‏) اداره ميشد.در سال   گوچي مرد و مديريت گوچي به پسرانش رسيد .ماريزيو در سال ۱۹۸۹ مديريت گوچي را به عهده گرفت پنجاه درصد سهام شرکت به او تعلق داشت و پنجاه درصد ديگر به شرکت اينوست کروپ ‏Investcrop‏ از کشور بحرين فروخته شد .در سال ۲۰۰۱ گوچي تحت مديريت فورد ، استلا مک کارتني ‏Stella Macartheny‏ را تامين مالي کرد تا از مارک خودش استفاده کند .در مارس ۲۰۰۴ الساندرا فاسچينتي ( ‏AlessandraFacchinetti‏ ) به عنوان مدير جديد گوچي منصوب شد .

او در سال ۲۰۰۰ به گوچي پيوست و ۴ سال در کنار فورد کار کرده بود و در اين مدت بود که فورد به استعداد درخشان وي در طراحي لباسهاي فاخر شب پي برد. بعد از گذشت يک سال وي به خاطر عدم توافق با مديريت شرکت استعفا داد و فريدا جيانيني (‏Frida Giannini‏) جاي او را گرفت ..طبق نظر سنجي انجام شده توسط موسسه تحقيقات علمي تجاري نيلسن گوچي به عنوان مطلوب ترين و محبوبترين مارک فشن دنيا برگزيده شد. ‏

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن