اخبار فرش ماشینی

كشف سرنخ‌هاي از بزرگترين محموله پارچه قاچاق

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

كشف سرنخ‌هاي از بزرگترين محموله پارچه قاچاق
رييس پليس آگاهي تهران بزرگ:
گمرك ارزش تقريبي كل پارچه‌ها را۷۰ ميليارد تومان تخمين زده است

رييس پليس آگاهي پايتخت از كشف بخشي از بزرگترين محموله قاچاق پارچه خبرداد و گفت: اصل محموله قاچاق پارچه ۱۰ برابر محموله كشف شده است.

به گزارش  (ايسنا)، سرهنگ عباسعلي محمديان صبح سه‌شنبه با اعلام خبر كشف و توقيف محموله قاچاق پارچه در شهر تهران گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي پايتخت در راستاي مبارزه با قاچاق كنترل محموله‌هاي ترانزيتي و همچنين مسير تردد و مقصد كالاها را مورد كنترل قرار مي‌دهند.

hinza chemical تبلیغات

رييس پليس آگاهي تهران بزرگ  با بيان اينكه چندي پيش كارآگاهان پليس مبارزه با قاچاق كالا اطلاع يافتند كه يكي از بزرگترين محموله‌هاي وارد كننده پارچه از طريق يكي از بنادر جنوبي كشور وارد ايران شده است، گفت: اين در حالي بود كه صاحبان كالا خواستار انتقال محموله به تهران شده بودند تا مراحل گمركي اين كالا در گمرك تهران انجام گيرد.

وي افزود: ماموران در كنترل محموله ترانزيتي دريافتند اين محموله كه حدود ۱۰۰ كانتينر پارچه به همراه داشت پس از ترخيص از يكي از بنادر جنوبي كشور به مقصد نرسيده است.

رييس پليس آگاهي پايتخت با بيان اينكه ماموران دريافتند اين محموله در طي مسير در مكاني تخليه شده است، گفت: ماموران با پيگيري و كسب اطلاعات از گمرك تهران و همچنين انجام تحقيقات يكي از سالن‌هاي نگهداري اين محموله را در اطراف شهرري تهران يافتند.

به گفته وي ماموران در بازرسي از اين انبار ۴۰ كاميونت حاوي پارچه را كشف و ضبط كردند.

محمديان با بيان اينكه بر اساس اطلاعات دريافتي از گمرك تهران اصل محموله پارچه ۱۰ برابر محموله كشف شده است، گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي پايتخت دريافتند كه محموله اصلي كشف نشده يا در انبارهاي ديگر نگهداري مي‌شود يا در سطح بازار تهران يا كشور به فروش رسيده است.

به گفته رييس پليس آگاهي تهران بزرگ تاكنون سه نفر كه داراي سوابق متعدد در حوزه قاچاق كالا نيز هستند، در اين رابطه دستگير شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، وي افزود: اداره گمرك كشور ارزش تقريبي كل كالا را ۷۰ ميليارد تومان تخمين زده است و ارزش پنج ميليارد تومان نيز بر روي كالاي مكشوفه گذشته است

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن