مد و پوشاک

قرارداد اسپانسر لباس تیم ملی امضا شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

قرارداد اسپانسر لباس تیم ملی امضا شد

قرارداد اسپانسر لباس تیم ملی با حضور علی كفاشیان، نماینده شركت آل اشپورت در ایران، سرمربی و كاپیتان تیم ملی فوتبال امضا شد.

hinza chemical تبلیغات

علی كفاشیان در مراسم معرفی اسپانسر لباس تیم ملی ضمن تبریك روز «خبرنگار» و مدال‌هایی كه كاروان ایران در المپیك لندن كسب كرده، اظهار كرد: خوشحالیم كه در این مقطع حساس كه تیم ملی نیاز به حمایت دارد شركت آل اشپورت بخشی از مسئولیت حمایت از تیم ملی را بر عهده گرفت و در قراردادی كه با ما منعقد كرده است تامین لباس‌های تیم ملی فوتبال بزرگسالان، فوتسال و فوتسال ساحلی را برعهده گرفته است. الان كه این شركت از ما حمایت كرده ما هم در مقاطع دیگر یاد این كار آنها خواهیم بود و ما هم از این شركت حمایت می‌‌كنیم.

وی افزود: این قرارداد چند سال ادامه دارد و امیدوارم كه لباس‌های شركت آل اشپورت برای تیم‌های ملی ما خوش یمن باشد. البته ما برنامه‌ها را به خوبی پیش می‌بریم.

نماینده شركت آل اشپورت در این مراسم گفت: در لباس‌های تیم ملی چندین تكنولوژی به كار رفته است، از جمله تكنولوژی نانو و این كه در گرما لباس‌ها خنك باشند و در سرما بدن را گرم نگه دارند. هدف ما خدمت به تیم ملی بود و این قرارداد سه ساله را با نیت تجاری نبستیم. چرا كه خوب می‌دانیم در ایران قانون كپی رایت نیست و شركت‌های بزرگ تمایل زیادی برای همكاری ندارند.

وی افزود: در این لباس‌ها تكنولوژی‌ای به كار رفته است كه بر اساس آن آب زیادی از بدن بازیكن تبخیر نمی‌شود، اگر یك بازیكن ۹۰ دقیقه بدود نزدیك به یك كیلو و ۸۰۰ گرم آب بدن او تبخیر می‌شود. در حالی كه با این لباس‌ها در حدود ۷۰۰ ـ ۸۰۰ گرم آب بدنشان تبخیر می‌شود. البته یك كیلوگرم به وزن لباس ها اضافه شده، اما تحت هیچ عنوان عرق بازیكنان را جذب نمی‌كند و سنگین‌تر نمی‌شود.

در پایان این مراسم قرارداد به صورت نمادین امضا شد و كفاشیان به همراه نماینده شركت آل اشپورت، كارلوس كی‌روش سرمربی تیم ملی و جواد نكونام كاپیتان تیم ملی عكس یادگاری گرفتند و روی پیراهن تیم ملی را امضا كردند.

در حین این كار خبرنگاری از كفاشیان پرسید مبلغ قرارداد چقدر است؟ كه كفاشیان گفت: سه ساله و مجانی! این جمله او خنده همگان به ویژه كی‌روش را در پی داشت.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن