اخبار فرش ماشینی

فعالیت ۹۷ درصدی واحدهای صنعتی در آران و بیدگل

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آران و بیدگل از فعالیت ۹۷ درصدی واحدهای صنعتی در آران و بیدگل خبر داد و گفت: این شهرستان بالاترین رقم را به لحاظ فعالیت در کشور دارد.
حسین حاجی زاده  اظهار داشت: تعداد واحدهای صنعتی فعال و دارای پروانه بهره برداری این شهرستان ۶۰۰ واحد است که با کمتر از سه درصد تعطیلی، کمترین تعطیلی واحدهای صنعتی در کشور را داراست.

وی با اشاره به تعامل دولت یازدهم با دنیا از طریق مذاکرات هسته ای افزود: خوشبختانه دوره تورم را پشت سر گذاشتیم و بازار از آرامش نسبی برخوردار است و باید برای پیشرفت و شکوفایی صنعتی کشور با تمام توان کار کنیم تا شاهد رونق هرچه بیشتر بخش اقتصادی باشیم.
حاجی زاده با بیان این که تک محصولی بودن می تواند در آینده مشکلاتی برای صنعت شهرستان بوجود آورد خاطرنشان کرد: پیگیری هایی برای خروج از تک محصولی بودن صنعت شهرستان در جریان است که از آن جمله می توان به ایجاد واحدهای تولیدی ظرف های یکبار مصرف، لوازم و قطعه های پلاستیکی خودرو، لامپ های کم مصرف، سازه های فلزی، لبنیات و ترشیجات اشاره کرد.
وی با اشاره به این که در سال گذشته یک صادر کننده نمونه ملی و چهار صادر کننده نمونه استانی داشتیم افزود: در حال حاضر ۱۲۵ تولید کننده در شهرستان کارت بازرگانی داشته و می توانند صادرات و واردات انجام دهند.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

فرش ماشینی خوب تبلیغات

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن