اخبار نساجی

فعالیت محافل صهیونیستی آمریکا علیه همکاری پژوی فرانسه با ایران

 

فعالیت محافل صهیونیستی آمریکا علیه همکاری پژوی فرانسه با ایران

 

فرش ماشینی خوب تبلیغات

خبرگزاری فارس: یک گروه صهیونیستی آمریکا از شرکت جنرال موتورز خواست تا شرکت پژوی فرانسه را برای قطع همکاری با ایران تحت فشار قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بیزینس وایر یک گروه صهیونیستی آمریکا  موسوم به  جنبش ضد برنامه هسته ای ایران از شرکت جنرال موتورز که به تازگی بخشی از سهام پژوی فرانسه را خریداری کرده است خواست تا این شرکت خودرو سازی فرانسه را برای قطع همکاری با صنعت خودرو سازی ایران تحت فشار قرار دهد .

بر اساس این گزارش شرکت پژوی فرانسه که سالها سابقه همکاری با شرکت ایران خودرو را دارد یکی از مهمترین برندهای تولید خودرو در ایران به شمار می رود .

پژو نسبت به سایر شرکتهای خودرو ساز خارجی در ایران حضور و نفوذ بیشتری دارد . ایران دومین کانون تولید خودروهای پژو در خارج از فرانسه محسوب می شود.

این گروه در نامه ای به روسای شرکتهای جنرال موتورز و پژوی فرانسه نوشت ، ادامه همکاری شرکت پژو با ایران به معنای مشارکت در برنامه هسته ای این کشور خواهد بود .

اتهامات غرب بر ضد برنامه هسته ای ایران در حالی است که جمهوری اسلامی تا کنون بارها بر صلح آمیز بودن فعالیتهای هسته ای خود تاکید کرده است .

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن