اخبار نساجی

عقب‌ماندگی ۱۱ ساله در برداشت از میدان پارس جنوبی را جبران می‌کنیم

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

عسلویه – خبرگزاری مهر: سرپرست وزارت نفت گفت: عقب ماندگی ۱۱ ساله از شریک قطری در برداشت از میدان پارس جنوبی را جبران خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در عسلویه، محمدعلی آبادی عصر شنبه در حاشیه بازدید از فازهای میدان گازی پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در همین راستا طرح جبران عقب ماندگی ۱۱ ساله از قطر در برداشت از میدان پارس جنوبی در دست تدوین است.

وی با بیان اینکه همه امکانات کشور برای تامین سرمایه مورد نیاز در پارس جنوبی بسیج شده است، گفت: وزارت نفت به طور جدی از طریق بخش خصوصی به فاینانسهای خارجی و سرمایه گذاری های این وزارتخانه سرمایه موردنیاز اجرای طرحهای این میدان را تأمین می کند.

hinza chemical تبلیغات

سرپرست وزارت نفت گفت: باتوجه به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه هر کس از میدان پارس جنوبی بیشتر بهره برداری کند برنده است، باید همه توان را برای استفاده از ذخایری که در اختیار داریم به کار گیریم.

علی آبادی به نقش پیمانکاران در اجرای طرحهای صنعت نفت اشاره کرد و گفت: پیمانکاران را جزیی از وزارت نفت می دانیم و به همه کسانی که در صنعت نفت کشور سرمایه گذاری کنند به طور ویژه نگاه می کنیم.

وی در ادامه بازده اجلاس اوپک را مثبت ارزیابی کرد و گفت: به جز عربستان، کویت و امارات متحده عربی همه کشورها در کنار ایران قرار گرفتند و با اقتداری که در جلسه داشتیم همه را متقاعد کردیم که تولید اوپک باید ثابت بماند و افزایش تولید به ضرر تولیدکنندگان است.

علی آبادی با اشاره به این که نشست اتحادیه اروپا را پیشرو داریم، افزود: این اتحادیه در واقع حلقه واسطه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است و ما هم به عنوان تولیدکننده و از دید خود مسائل را مطرح می کنیم.

سرپرست وزارت نفت گفت: ما و اتحادیه اروپا منافع مشترکی داریم که باید به مذاکره بنشینیم.

علی آبادی در خصوص مقابله با طرح تحریم بنزین گفت: برنامه خاصی در وزارت نفت در این خصوص اجرا شده است و ما نیز برنامه های گذشته را دنبال می کنیم.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن