اخبار فرش ماشینی

صنايع نساجي از مزيتهاي دو منطقه لاهور و خراسان رضوي است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

استاندار خراسان رضوي صنايع نساجي را از مزيت هاي دو منطقه لاهور و خراسان رضوي عنوان کرد و گفت: بايد با همکاري متقابل، شرايط حضور دربازارهاي مطمئن در سطح بين المللي فراهم شود.
‏محمدجواد محمدي زاده در جمع تعدادي از مديران بخش خصوصي مشهد و لاهور با اشاره توان بالاي بخش خصوصي خراسان رضوي در تمامي زمينه هاي صنعتي از جمله صنايع غذايي، خودرو، انرژي و قطعات خودرو، خواستار توسعه روابط ميان بخش خصوصي خراسان رضوي و ايالت پنجاب شد.

استاندار خراسان رضوي گفت: اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران در خصوص انسجام فعاليت با اتاق بازرگاني لاهور از طريق اتاق بازرگاني و صنايع و معادن مشهد موافقت کرده است.
محمدي زاده گفت: بخش خصوصي در خراسان رضوي و ايالت پنجاب از توان مهندسي و مديريتي خوبي برخوردار هستند که برقراري ارتباط ميان آن دو، موجب رشد و تعالي بخش صنعت در هر دو منطقه خواهد شد.
استاندار خراسان رضوي با اشاره به بازديد خود از واحدهاي صنعتي شهرک صنعتي رايوند در لاهور گفت: اميدواريم با استفاده از تجربيات موفق بخش صنعت در دو استان، علاوه بر افزايش بهره وري، دوستي و برادري ميان مردم دو منطقه تقويت شود.

وي در ادامه خواستار افزايش تبادل گردشگري ميان خراسان رضوي و لاهور شد و افزود: بايد با فراهم آوردن شرايط خوب و رفاه مناسب براي گردشگران، خاطره اي ماندگار در ذهن آنان ثبت کنيم.
استاندار خراسان رضوي آمادگي مجموعه استان براي توسعه روابط گردشگري از جلسه تسهيل صدور رواديد، برقراري پرواز مشهد – لاهور و ارائه امکانات مناسب اقامتي را اعلام کرد و گفت: اميدواريم با اعلام آمادگي لاهور، هرچه زودتر اين اقدامات اجرا شود. مديران بخش خصوصي خراسان رضوي در ديدار با رئيس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن لاهور راه هاي گسترش روابط ميان بخش خصوصي لاهور و خراسان رضوي را بررسي و در همين راستا تفاهمنامه امضا کردند.‏

hinza chemical تبلیغات

منبع خبرگزاري مهر

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن