اخبار نساجی

صدور گواهی استاندارد جهانی ۱۲۰ بنگاه تعاونی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مدیر کل تعاونی‎های تولیدی و خدماتی وزارت تعاون از دریافت گواهی ایزو و صدور استانداردهای بین‌المللی برای ۱۲۰ بنگاه تعاونی کشور در سال گذشته خبر داد و گفت: این کار با حمایت وزارتخانه در سالجاری سرعت خواهد گرفت.

عباس جوهری در گفتگو با مهر در خصوص اجرای طرح دریافت گواهی ایزو و برخی استانداردها در تعاونی ها، گفت: در این مورد طی سال گذشته ای پروژه ای را با مشارکت ۱۲۰ بنگاه تعاونی کشور اجرایی کرده ایم.

مدیر کل تعاونی های تولیدی و خدماتی وزارت تعاون اظهار داشت: گزارشات این کار نیز اخذ شده است. البته در سال های قبل تر روند انجام این کار کند بوده و واگذاری ایزو فقط به تعداد اندکی از تعاونی ها صورت گرفته بود.

hinza chemical تبلیغات

جوهری تصریح کرد: طی سال جاری و سال آینده نیز وزارت تعاون برنامه ریزی کرده است تا روند واگذاری گواهی ایزو به تعاونی ها سرعت گیرد به نحوی که تعداد واگذاری ها به تعاونی ها در سال جاری به بیش از ۱۲۰ بنگاه جدید خواهد رسید.

این مقام مسئول در وزارت تعاون افزود: البته از سوی بنگاه های تعاونی نیز استقبال مناسب و خوبی صورت گرفته است و این موضوع در سال های گذشته مشکلاتی را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: در بکارگیری ابزارهای جدید برای بنگاه های فعال در بخش تعاون ممکن است کمی کندی به وجود آید چرا که شاید برخی از بنگاه ها با دلایل استفاده از این نوع ابزارهای جدید آشنا نباشند و در گرایش به استفاده از آنها تردیدهایی را به خود راه دهند.

مدیرکل تعاونی های تولیدی و خدماتی وزارت تعاون، تاکید کرد: سیستم وزارت تعاون نیز مانند قبل خواهد بود و وزارت تعاون حمایت های خود را در تقویت بنگاه های تعاونی ادامه خواهد داد.

جوهری اخذ استانداردهای بین المللی را باعث تقویت کیفیت ارائه خدمات توسط تعاونی ها دانست و گفت: فقط تعاونی هایی می توانند تقاضای ایزو داشته باشند که دارای خط تولید و فعالیت مستمر باشند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن