اخبار نساجی

صالحی: مشکلات بحرین با خروج نیروهای خارجی از این کشور حل می‌شود

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با استقبال از لغو حالت فوق العاده در بحرین اظهار داشت: به اعتقاد ما مشکلات بوجود آمده در بحرین مساله داخلی این کشور است و این امر باید در پرتو یک رویکرد بحرینی – بحرینی و خروج نیروهای خارجی از این کشور حل و فصل شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، علی اکبر صالحی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص موضع جمهوری اسلامی ایران در مورد لغو حالت فوق العاده در بحرین اظهار داشت: ما این اقدام را در جهت تحقق مطالبات مردم بحرین و یک گام مثبت و حرکتی روبه جلو تلقی می کنیم.
وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: ما همچنان بر استقلال، حاکمیت ملی و تمامیت ارضی همه کشورها از جمله بحرین تاکید داریم.
صالحی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در خصوص راهکارهای حل بحران بحرین اظهار داشت: به اعتقاد ما مشکلات بوجود آمده در بحرین مساله داخلی این کشور است و این امر باید در پرتو یک رویکرد بحرینی – بحرینی و خروج نیروهای خارجی از این کشور حل و فصل شود.
وزیر امور خارجه افزود: گفتگو بین مردم و دولت بحرین با نگاهی واقع بینانه در جهت حفظ احترام به حقوق شهروندی می تواند به عنوان اقدامی ملموس در جهت اعتماد سازی برای طرفین و در راستای تحقق و تامین مطالبات مردم و برقراری ثبات و آرامش، رویکردی سازنده قلمداد شود.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

فرش ماشینی خوب تبلیغات

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن