اخبار فرش ماشینی

صادرات ۳ میلیون دلاری فرش از استان زنجان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی چهار ماه نخست سال جاری صادرات فرش به ارزش ۳ میلیون و ۸۴۷ هزار دلار از استان انجام شده است.
سید محسن جعفری عملکرد چهار ماهه اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان را تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه از مجموع صادرات فرش استان زنجان در مجموع دو نوع فرش ابریشمی و پشمی از استان به نقاط مختلف جهان صادر می‌شود، تصریح کرد: عمده صادرات فرش استان به کشورهای حاشیه خلیج فارس، آلمان، روسیه، کویت، ژاپن و ایالات متحده عربی صورت می‌گیرد.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر در کشور چین نیز فرش استان بازار خوبی پیدا کرده است، اضافه کرد: چینی‌ها نیز امروز خریدار فرش ابریشم استان شده‌اند.

hinza chemical تبلیغات

وی مجموع صادرات فرش استان زنجان را طی چند ماه نخست سال جاری ۲۷٫۳ تن اعلام کرد و ادامه داد: ارزش این فرش‌های صادر شده ۳ میلیون و ۸۴۷ هزار دلار برآورد شده است.

جعفری با اشاره به اینکه میزان صادرات فرش در چهار ماه نخست سال گذشته ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار بوده است، افزود: وزن فرش‌های صادر شده در سال گذشته نیز ۵۳ تن بوده است.

وی با تاکید بر اینکه میزان صادرات فرش در چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان زنجان بیش از ۳۰ درصد کاهش داشته است، یادآور شد: ارزش صادرات فرش استان در تیرماه نخست سال جاری نیز ۸۵۸ هزار دلار برآورد شده است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در مجموع طی تیرماه سال جاری ۶٫۱ تن فرش از استان به کشورهای مختلف جهان صادر شده است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن