اقتصاد و مدیریت

سکه تمام بهار ۲۷ هزار تومان ارزان شد

 

سکه تمام بهار 27 هزار تومان ارزان شد

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از کاهش ۲۷ هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی خبر داد و گفت: قیمت سکه از ۷۷۰ هزار تومان به ۷۴۳ هزار تومان کاهش یافته است.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایرنا با بیان آنکه ، در یک ماه گذشته قیمت طلا در بازار های جهانی ثابت مانده بود، اظهار داشت: قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی حدود هزار و ۶۶۷ دلار در هر اونس بود که در هفته گذشته به یکباره روند کاهش گرفت.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر تصریح کرد:در همین حال قیمت هر اونس طلا در روز چهارشنبه هفته گذشته با ۳۶ دلار کاهش به ۱۶۳۳ دلار رسید .

کشتی آرای ادامه داد: هر چند در ماه گذشته قیمت طلا و سکه در بازار داخلی روال ثابتی داشت اما این ارقام با کاهش مواجه شده است ضمن آنکه میزان تقاضا نیز در بازار همانند گذشته نیست و موج تقاضا افت کرده است.

وی، قیمت سکه طرح قدیم را ۷۵۵ هزار تومان، سکه طرح جدید را ۷۴۳ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی را ۳۷۵ هزار تومان ، سکه ربع بهار آزادی را ۱۹۵ هزار تومان و سکه یک گرمی را ۱۰۴ هزار تومان اعلام کرد وگفت: قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم اکنون در بازار تهران سیصد و ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۷۶ هزار تومان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن