اخبار نساجی

سد گتوند یکی از طرح های عظیم آب کشور است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزیر نیرو با اعلام اینکه سد گتوند یکی از طرح های عظیم آبی در کشور است، گفت: این سد سند افتخاری است که هر یک از وزیران نیرو از گذشته تاکنون آرزوی اجرایی شدن آن را داشتند.

به گزارش سرویس اقتصادی برنا، “مجید نامجو” امروز در یکصد و بیست و دومین نشست شورای آب این وزارتخانه، اظهار داشت: سد گتوند سند افتخاری است که هر یک از وزیران نیرو از گذشته تاکنون آرزوی اجرایی شدن آن را داشتند.

نامجو با بیان اینکه اطلاع رسانی و کار رسانه ای در زمینه طرح های آبی کمتر صورت می گیرد، افزود: می بایست از مراحل مختلف اجرای این سد و چالش های موجود در عملیات احداث آن گزارش های مختلفی تهیه شده و به مردم معرفی شود.

hinza chemical تبلیغات

وزیر نیرو با بیان اینکه عظیم بودن طرح سد حساسیت های خاصی را نیز در پی داشته است، تصریح کرد: مردم و مسوولان کشور باید متوجه احداث پروژه ای با این ابعاد گسترده شده و با آن آشنا شوند.

به گفته نامجو، توجه ویژه‌ای از زمان احداث سد گتوند تاکنون توسط وزات نیرو و تمامی کارشناسان ایرانی و خارجی به عنوان مشاور و یا پیمانکار به کار گرفته شده است تا این سد با کمترین مشکل به مرحله آبگیری نزدیک شود.

وی همچنین اضافه کرد: در زمان کنونی آبگیری و راه اندازی سد گتوند مورد توجه خاص رییس جمهوری قرار گرفته است.

وزیر نیرو به آغاز بهره برداری از طرح استحصال گاز CO2 در نیروگاه بعثت در روز گذشته (شنبه) اشاره کرد و گفت: این طرح با تمام تبلیغات و ابعاد رسانه ای که داشته است، قابل مقایسه با طرح های بزرگ آبی در کشور و به ویژه سد گتوند نیست.

نامجو با بیان اینکه با مشخص شدن تاریخ دقیق بهره برداری از سد گتوند، برگ زرین دیگری در اجرای طرح های بزرگ آب کشور رقم زده شود، گفت: در زمان کنونی و تا حد امکان تمام جنبه های موجود در آبگیری و بهره برداری از سد گتوند مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن