اخبار نساجی

ساعت کار بانک‌ها تا آخر سال

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

ساعت کار بانک‌ها تا آخر سال

ساعت کار شعب بانک‌های دولتی و خصوصی در ایام پایانی سال اعلام شد.

hinza chemical تبلیغات

به گزارش فارس،در روزهای پایانی سال بانک‌های خصوصی و دولتی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان خود ساعات کاری شعب خود را افزایش داده‌اند.

مشروح ساعات کاری شعب بانک‌های دولتی و خصوصی به شرح ذیل است.

* بانک ملی

به منظور تسهیل امور بانکی مشتریان در روزهای پایانی سال، تمامی شعب بانک ملی ایران از روز ۲۱ تا ۲۸ اسفندماه جاری به جز روز جمعه ۲۶ اسفندماه تا ساعت ۱۷ فعال‌اند.

در روز سه شنبه ۲۳ اسفندماه جاری مصادف با آخرین شب چهارشنبه سال نیز، تمامی شعب بانک ملی ایران تا ساعت ۱۶ مفتوح هستند.

همچنین شعب منتخب بانک ملی ایران در سراسر کشور در روزهای ۲۹ اسفندماه امسال و دوم ، سوم و دوازدهم فروردین سال ۹۱، از ساعت ۹ تا ۱۲ نسبت به ارائه خدمات بانکی اقدام خواهند کرد.

* بانک سپه

کلیه شعب بانک سپه (به جز شعب جاده­ای، پادگانی و خدماتی) از روز دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ تا پایان سالجاری، در استان تهران تا ساعت ۱۸ و در شعب تحت پوشش مدیریت شعب مناطق استانها، یک ساعت بیش از ساعت فعلی باجه عصر به ارائه خدمات به هموطنان می پردازند.

ساعت کار باجه عصر کلیه شعب در روز سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰، حداکثر تا ساعت ۱۶ خواهد بود. شعب منتخب بانک سپه طی روزهای چهارشنبه دوم و پنج شنبه سوم فروردین ماه ۱۳۹۱ از ساعت ۹ صبح تا یک بعدازظهر آماده ارائه خدمت به مردم خواهد بود.

اسامی شعب کشیک نوروزی بانک سپه در سایت بانک به نشانی www.banksepah.ir قابل دسترس می باشد.

* بانک سرمایه

به منظور رفاه حال هم میهنان و مشتریان گرامی و تسریع در ارائه خدمات مطلوب تر، ساعت کار شعب تهران و شهرستان بانک سرمایه از تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۰ لغایت ۲۸/۱۲/۱۳۹۰ به شرح ذیل می باشد.

کلیه شعب تهران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعدازظهر و پنج شنبه ها از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ بعدازظهر به صورت یکسره آماده ارائه انواع خدمات ارزی و ریالی می باشد.

ساعت کار کلیه شعب شهرستان و کیش در ایام مذکور نیز بدون تغییر می باشد. لازم به ذکر است، تمامی شعب این بانک در تهران و شهرستان در روز سه شنبه مورخ ۲۳/۱۲/۱۳۹۰ تا ساعت ۱۶ به صورت یکسره آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

* بانک پاسارگاد

به‌منظور رفاه حال هم‌میهنان گرامی و برای تسهیل و تسریع در ارایه خدمات بانکی در روزهای پایانی سال ، کلیه شعبه‌های بانک‌ پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها، از روز شنبه۲۰ اسفند لغایت روز یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۰، از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۸:۳۰ بعدازظهر ( به استثنای روزهای سه شنبه مورخ ۲۳، پنج‌شنبه مورخ ۲۵ و جمعه مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۰) آماده ارایه انواع خدمات بانکی اعم از ریالی و ارزی به هم‌وطنان گرامی هستند.

شعبه‌های این بانک در روزهای سه‌شنبه مورخ ۲۳ و پنج‌شنبه مورخ ۲۵ اسفند، تا ساعت ۱۶ خدمات‌رسانی به مشتریان را ادامه خواهند داد.

گفتنی است مردم می‌توانند در روزهای پایانی سال، با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک‌پاسارگاد، در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و امور بانکی خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

* بانک صادرات

بانک صادرات ایران درآستانه نوروز باستانی و در راستای تکریم مشتریان ساعت کار شعب را افزایش و تعداد ۳۶۵ شعبه را به عنوان شعبه کشیک به منظور ارایه خدمات در روزهای تعطیل نوروز ۱۳۹۱ تعیین نمود.

از تاریخ ۱۵ اسفند ماه تا پایان سالجاری شعب کشیک از ساعت ۷.۳۰ الی ۱۹ و سایر شعب از ساعت ۷.۳۰ الی ۱۷.۳۰ آماده ارایه خدمات به هموطنان عزیز در سراسر کشور هستند و همچنین در روزهای ۲و ۳ فروردین ماه سال ۱۳۹۱، تعداد ۳۶۵ شعبه در سراسر کشور به عنوان شعب کشیک از ساعت ۹ تا ساعت ۱۲ به ارایه خدمات بانکی به هموطنان می‌پردازند.

مردم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت بانک صادرات ایران به آدرس www.bsi.ir مراجعه کنند.

* بانک تجارت

بانک تجارت با افزایش ساعت کار ۷۲۹ شعبه خود در ایام پایانی سال به مشتریان بانک‌ها ارائه خدمت می کند. با توجه به شلوغی شعب در روزهای پایانی سال، بانک تجارت به منظور رفاه حال هموطنان گرامی، از روز شنبه ۱۳/۱۲/۹۰ ساعت کار ۷۲۹ شعبه خود در تهران و شهرستان را افزایش داده است.

همچنین شعب منتخب این بانک در روزهای جمعه ۱۹ و ۲۶/۱۲/۹۰ از ساعت ۹ الی ۱۳ به مشتریان ارائه خدمت خواهند کرد.

مردم برای آگاهی از مشخصات شعب کشیک اسفندماه بانک تجارت و شعب منتخب مفتوحه در روزهای جمعه به آدرس سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.TejaratBank.ir مراجعه نموده و یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل نمایند.

* بانک کشاورزی

به منظور رفاه بیشتر هموطنان گرامی در سراسر کشور، شعب منتخب بانک کشاورزی ۲۹ اسفندماه سال جاری و ایام تعطیلات نوروزی فعال هستند و خدمات بانکی ارائه می دهند.

شعب منتخب این بانک روز۲۹ اسفند سال جاری از ساعت ۸ تا ۱۲و روزهای دوم و سوم فروردین سال ۹۱ از ساعت ۹ تا ۱۳ آمادة ارائه خدمات بانکی به هموطنان و مسافران نوروزی هستند.

بر اساس این گزارش،با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تغییر ساعت رسمی کشور، شروع فعالیت شعب کشیک این بانک بر اساس ساعت جدید نیمه اول سال جدید خواهد بود.

اسامی شعب منتخب بانک کشاورزی که در تعطیلات نوروزی آماده ارائه خدمات هستند،در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانیwww.agri-bank.ir درج شده است.

گفتنی است، شعب مذکور مجهز به دستگاه های خودپرداز بوده و آماده ارائه خدمات به هموطنان دارای کارت های بانکی بانک کشاورزی و سایر بانک های عضو شبکه شتاب خواهند بود.

* موسسه اعتباری توسعه

مؤسسه ی اعتباری توسعه با عنایت بر نیاز مشتریان به خدمات بانکی در ایام تعطیلات نوروز و ضرورت ارائه خدمات مناسب، ساعات کار شعب کشیک خود را در این ایام اعلام کرد.

مؤسسه اعتباری توسعه، با در نظر گرفتن افزایش نیاز هم وطنان به مراودات پولی و نقدینگی در ایام تعطیلات نوروزی شعب ، مرکزی ، سعادت آباد ، میدان مادر ، جمهوری و باجه