اخبار نساجی

رییس شورای اصناف كشور: هر صنف باید دوره آموزشی مطابق رشته خود برگزار كند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تهران – رییس شورای اصناف كشور با بیان اینكه اعضای اصناف باید آموزشهای لازم ببینند، گفت: هر صنف باید دوره آموزشی مرتبط با حیطه فعالیت خود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا استان تهران ‘قاسم نوده فراهانی’ روز سه شنبه در مراسم گشایش نخستین مركز آموزش علمی – كاربردی اتحادیه صنف مشاورین املاك تهران افزود: تمامی اصناف ما باید با علم روز آشنا شده و با آگاهی كامل وارد عرصه كار شوند.

hinza chemical تبلیغات

وی گفت: برای آنكه ما از پیشرفت های روز افزون دنیا عقب نمانیم و بتوانیم خود را به پای آنها برسانیم باید خود را مجهز به علم و آگاهی كنیم و اگر این كار را نكنیم دیگر وقتی برای جبران نخواهیم داشت.

نوده فراهانی با بیان اینكه اكنون دنیا تبدیل به یك دهكده كوچك جهانی شده است، افزود: تغییرات در دنیا لحظه ای و دیگر اقتصاد و كسب و كارهای سنتی جوابگو نیست.

وی تاكید كرد: برای پیشرفت با معیارهای علمی نیاز به برخورداری از فناوری روز است.

رییس شورای اصناف كشور با بیان اینكه اكنون ۵/۱۷ درصد تولید ناخالص ملی به دست اصناف صورت می گیرد، گفت: این امر بیانگر آن است كه اصناف بیش از پیش نیازمند برخورداری از علم روز هستند.

نوده فراهانی گفت: بر همین اساس ما آموزش را در حوزه اصناف اجباری كرده ایم و هر صنفی باید با برگزاری دوره های ویژه خود را به علم روز مجهز كنند.

وی افزود: از این به بعد هر صنفی برای اخذ پروانه باید یك دوره آموزشی تدارك دیده باشد.

مركز آموزش علمی كاربردی صنف مشاوران املاك صبح امروز با حضور ‘ابوالفضل صومعلو’ معاون وزیر راه وشهرسازی و ‘قاسم نوده فراهانی ‘رییس شورای اصناف كشور و جمعی از دانشگاه علمی كاربردی و روسا و اعضای هیات مدیره برخی از اصناف كشور به شكل رسمی كار خود را آغاز كرد .

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن