رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف، راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است

 

رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف، راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است

وزیر صنعت‌، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت روزملی صنعت و معدن با تبریك این رویداد ملی، از تلاش و تشریك مساعی مدیران و كاركنان حوزه صنعت و معدن در بخش‌های دولتی و غیردولتی تقدیر كرد و گفت: رونق تولید، ارتقای كیفیت و اصلاح الگوی مصرف راهبرد تحول در حوزه صنعت و معدن است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از كمیته اطلاع رسانی روز ملی صنعت ومعدن، در پیام ‘مهدی غضنفری’ آمده است: با حمایت از بخش خصوصی و با راهبرد ‘رونق تولید’، ‘ارتقای كیفیت’ و ‘اصلاح الگوی مصرف’ حوزه صنعت و معدن باید متناسب با تحولات شتابنده بین‌المللی، تحولی هم‌تراز با مأموریت و مسوولیت نوین در خود ایجاد كند.

وی می افزاید: باید تلاش كنیم با تحولی كه در برگیرنده نگرش جدید با هدف كارآیی و اثربخشی فزاینده است، بتوانیم در صحنه‌های توسعه و پیشرفت به عنوان قطب و كانون شكوفایی صنعت و معدن در منطقه، نمونه برجسته‌ای را در برابر جهانیان قرار دهیم.

به گفته غضنفری، تبیین و معرفی دستاوردهای درخشان صنعت و معدن كشور در گسستن بندهای وابستگی از كشورهای سلطه‌طلب اقدامی لازم و ضروری به شمار می‌آید و مجموعه صنعت و معدن كشور با اتكاء به خلاقیت و هوشمندی بی‌نظیر، اوج كارآمدی نیروهای توانمند داخلی را به اثبات رسانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *