اخبار نساجی

دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسكونی در دولت دهم احداث شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسكونی در دولت دهم احداث شد

وزیر راه و شهرسازی یكی از كارهای بزرگ دولت دهم را ساخت و ساز دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسكونی در مدت زمان حدود دو سال عنوان كرد و این مهم را تحولی چشمگیر در نوع خود دانست.

به گزارش ایرنا ،’ علی نیكزاد’ روز سه شنبه در بازدید از پروژه های شهر جدید پرند، با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۱ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال ‘ تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی’ افزود: این وزارتخانه در راستای تحقق شعار مقام عظمای ولایت ، در ابتدای سال جدید از تمام كسانی كه تجربه كافی ، كار و سرمایه ایرانی دارند، حمایت می كند.

hinza chemical تبلیغات

وی گفت: فرموده مقام معظم رهبری در خصوص حمایت ملی به این مفهوم است تا دولت بتواند پشتیبانی لازم را از بخش خصوصی در زمینه تولید ملی و كارآفرینی انجام دهد.

وی در ادامه آمادگی این وزارتخانه برای مشاركت و پشتیبانی لازم در احداث فرودگاه ، راه ، بندر، توسعه ناوگان هوایی و بخش مسكن را اعلام كرد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه در راستای تحقق این شعار تاكنون زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت در اختیار مردم قرار گرفته است ، گفت: ارایه خدمات فنی ، نظارت از طریق نظام مهندسی و صدور پروانه ساختمانی از جمله حمایت هایی بود كه سبب شد بخش خصوصی در حوزه مسكن ورود كند.

نیكزاد گفت: وزارت راه و شهرسازی در این حوزه هدایت ، راهبری و پشتیبانی را بر عهده دارد و این موضوع سبب شد انبوه سازان علاوه بر اعتماد ، اعتقاد به كار نیز داشته باشند و ساخت و ساز را بر عهده گیرند.

وزیرراه و شهرسازی با بیان اینكه یقین دارم ، انبوه سازان ، شیرینی خانه دار شدن مردم را بر سود اندك خود مقدم داشته اند، گفت: مجددا تاكید می كنم از تمام كسانی كه در این حوزه كار كرده و تجربه و توان دارند،به صورت ویژه حمایت می كنیم .

وی بااشاره به اینكه نتیجه این كارها موجب بالابردن تولید می شود،افزود: تولید ملی ثروت تولید می كند و ثروت سبب امنیت ، شكوفایی و بالا رفتن سرانه ملی و در نهایت موجب رفاه و آسایش مردم خواهد شد.

وی با تاكید بر ۳۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی موجود در جامعه تصریح كرد: از تمام سرمایه گذاران چه در بخش مسكن و چه در بخش راه و شهرسازی تقاضا داریم ، دست در دست یكدیگر و با پشتیبانی همه جانبه این وزارت خانه در راستای تحقق هرچه بیشتر شعار مقام عظمای ولایت برای سال جاری حركت كنیم.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن