اخبار نساجی

دومين همايش عايقهاي ساختماني در مشهد مقدس برگزار شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

دومين همايش عايقهاي ساختماني در مشهد مقدس برگزار شد

رييس سازمان ملي استاندارد ايران از برگزاري همايش نانو فناوري در ماه آگوست( مرداد ماه سال آينده ) ماه به ميزباني جمهوري اسلامي ايران خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت صنعت ،معدن و تجارت ((mimt به نقل از روابط عمومي اداره كل استاندارد خراسان رضوي، نظام الدين برزگري در دومين همايش عايق هاي ساختماني با اعلام اين خبر افزود: با توجه به اين كه مسئوليت دبيرخانه فناوري نانو بر عهده ايران است لذا اين همايش درسال  ميلادي ۲۰۱۲ به ميزباني كشورمان برگزار خواهد شد.

hinza chemical تبلیغات

وي در ادامه به نقش عايق هاي ساختماني اشاره كرد و گفت: در مسئله ساخت و سازها عايق هاي رطوبتي نقش بسزايي ايفا مي كند زيرا از لحاظ جلوگيري از اتلاف انرژي در ساختمان ها بسيار تاثير گذار است.
اين مقام مسئول با اشاره به اين كه امسال شاهد اجراي طرح هدفمندي يارانه ها بوديم ،بيان كرد: هم اكنون بحث انرژي به بحث مهمي در كشورمان تبديل شده و در دنيا شاهد اجراي استانداردهاي۵۰۰۰۰ و ۵۰۰۰۱ هستيم كه اين استانداردها بحث مديريت انرژي را مطرح مي كند.
رييس سازمان ملي استاندارد ايران با بيان اين كه در كشورمان به تازگي به اين موضوع پرداخته ايم, ادامه داد: در بحث ساختمان ها، عايق هاي حرارتي نقش اول را ايفا مي كند به طوري كه در بحث سرمايش و گرمايش ساختمان ها شاهد اين مهم هستيم.

برزگري در ادامه با بيان اين مطلب كه در بحث ساختمان سازي موضوع استفاده از بتن، يك صنعت تلقي مي شود ،افزود: در ساخت و سازها شاهد استفاده از اين صنعت هستيم. در حالي كه با استفاده از فناوري هاي نوين مي توانيم شاهد استفاده از پلي استايرن در سقف و ديواره ساختمان ها باشيم.

وي با تاكيد بر اين كه بايد با تبليغات مردم را در زمينه استفاده از عايق هاي رطوبتي نوين آگاه كرد،گفت : ما بايد در رابطه با محصولات با كيفيت اطلاع رساني داشته باشيم تا مردم و حتي انبوه سازان به اين سمنت ترغيب شوند.
برزگري تاكيد كرد: در همين رابطه براي امر اطلاع رساني در ادارات كل استاندارد استان ها، در سال جاري ۳۰ ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده است كه بر اساس شرايط هراستان به انها اختصاص داشته شده است
ريس سازمان ملي استاندارد ،  در ادامه به بحث فعاليت واحد هاي صنعتي و رعايت استانداردها از سوي واحدهاي صنعتي اشاره كرد و افزود: بيش از صدها واحد توليدي در كشور فعال هستند كه همه آنها بحث استانداردها را رعايت مي كنند و به نشان استاندارد در محصولات توجه مي كنند.
گفتني است: دومين همايش عايق هاي ساختماني به مدت دو روز و به ميزباني اداره كل استاندارد خراسان رضوي در هتل پارس مشهد در ۶ و ۷ بهمن ماه برگزار شد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن