اخبار

صادرات فرش به روسیه و کشورهای CIS

صادرات فرش به روسیه
DOMOTEX Russia 2013

۲۵ – ۲۷ September 2013
IEC “Crocus Expo”

دومین دوره نمایشگاه دموتکس روسیه امسال در تاریخ ۳ تا ۵ مهر ۱۳۹۲ برابر با ۲۵ لغایت ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۳ در مرکز نمایشگاهی  Crocus Expo  مسکو برگزار می شود.

مجله نساجی کهن:: نمایشگاه دموتکس روسیه یکی از جدیدترین شعبه های دموتکس است که با هدف بازارهای روسیه و کشورهای تازه استقلال یافته برپا شده است. این نمایشگاه امسال نیز به طور همزمان با نمایشگاه های هیم تکستایل روسیه و نمایشگاه R+T  برگزار می شود.

 

اولین دوره این نمایشگاه با حضور  شرکت هایی از ۲۵ کشور جهان و حدود ۴۲۰۰ بازدید کننده برگزار شده است. آقای مارتین فولکرتز ، مدیر نمایشگاه های دموتکس شرکت نمایشگاهی آلمان در گفتگویی اختصاصی با مجله نساجی کهن – به عنوان تنها همکار مطبوعاتی رسمی نمایشگاه در ایران- ضمن ابراز خرسندی از اولین دوره این نمایشگاه گفت: ” نمایشگاه دموتکس روسیه یک بازار جدید برای تولیدکنندگان انواع فرش و کفپوش است که امکان حضور در بازار دشواری مانند بازار روسیه و کشورهای حوزه CIS  را برای آنها فراهم کرده است. در دوره اول برگزاری این نمایشگاه تعداد زیادی از برترین برندهای فرش و کفپوش دنیا حضور داشتند که نشان دهنده یک موفقیت بزرگ است. جالب است که از کشور ایران نیز در این رویداد ۲ برند برتر فرش ماشینی به نام های فرش ستاره کویر یزد و شرکت رسول اصفهان نیز حضور داشتند. ما بازدید کنندگان خوبی از ایران داشتیم و اطمینان داریم فرش های ایرانی در بخش دستباف و ماشینی قطعا شرایط حضور در بازار روسیه را دارند. بازار روسیه یک بازار بزرگ و علاقمند به فرش است و آمارهای بسیار جالبی در این رابطه وجود دارد. ”

ایشان ضمن اشاره به دشوار بودن بازار کشور روسیه به مجله نساجی کهن گفت: ” هر بازاری مختصات خاص خود را داردو تولید کنندگان باید قبل از ورود به این بازار جدید اطلاعات خود را در مورد قوانین گمرکی ، قوانین صادرات و واردات ، قوانین پولی و مالیاتی و … کامل کنند و گرنه با مشکلات جدی مواجه می شوند. در حال حاضر تولید کنندگان بلژیکی در بازار روسیه حضور خوبی دارند و توانسته اند با اشراف به این مسائل و همکاری نزدیک با شرکای خود در روسیه سهم خوبی از بازار داشته باشند.”

 

 

 

 

صادرات فرش به روسیه
صادرات فرش به روسیه

 

تحریریه مجله نساجی کهن

ارسال مقالات و ترجه جهت انتشار در سایت : info@kohanjournal.com

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید

فرم ثبت نام سریع

جهت دریافت آخرین خبرها و به روز ترین نمایشگاه های نساجی و فرش ماشینی ایران و جهان در فرم زیر ثبت نام کنید
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن