اخبار فرش ماشینیاسلاید شوگزارش نمایشگاه ها

دموتکس ترکیه فرصت طلایی برای عرضه فرش ایرانی در بازارهای بین‌المللی

دموتکس ترکیه امسال در تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ آوریل (۱۰-۷ اردیبهشت ۹۸ ) در شهر قازیان تپ ترکیه مرکز فرش ماشینی جهان برگزار خواهد شد و فعالان اصلی این صنعت را در محلی حرفه ای گردهم می آورد. این نمایشگاه که توسط شرکت نمایشگاهی هانوفر آلمان – شعبه ترکیه برگزار می شود از سوی نهادها و اتحادیه های مختلف در ترکیه نظیر اتاق بازرگانی و تجارت شهر قازیان تپ ، اتحادیه صادرکنندگان فرش جنوب ترکیه و اتحادیه تولیدکنندگان فرش قازیان تپ حمایت و پشتیبانی می شود.

پنجمین دوره این نمایشگاه با حضور ۱۹۵ شركت توليد كننده در شهر قازي انتپ تركيه برگزار شد. از مهمترين كشورهاي غرفه گزار در اين رويداد مي توان به تركيه، بلژيك، هند، ايران، چين، دانمارك، ايالات متحده امريكا، اردن، صربستان، ازبكستان و تركمنستان اشاره كرد.
از اين رويداد چهار روزه حدود ١٢هزار نفر از ٨٩ كشور جهان بازديد كردند كه رقمي قابل توجه است و رشد خيره كننده ٣٠ درصدي نسبت به سال پيش نشان مي دهد.

آمريكا، صربستان و تركمنستان براي اولين بار در اين نمايشگاه غرفه گذار معرفي كردند و به دنبال فروش محصولات خود در منطقه خاورميانه و ملاقات تجار و بازرگانان بين المللي بودند.

در سال گذشته ۱۱ شرکت ایرانی که اغلب از کاشان بودند در این رویداد حضور داشتند.  این نمایشگاه نقطه قوتی برای شرکت های ایرانی است که بتوانند  سهم بیشتری از بازار جهانی فرش را در این شرایط که تجارت ایران با دنیا به دلیل مبادلات ارزی سخت شده است پیدا کنند.

مسلما حضور مستمر و مداوم در دوره های بین المللی نمایشگاهی دموتکس فرصت معرفی و بازاریابی برای شرکت های فرش ماشینی را فراهم خواهد کرد.

اين نمايشگاه يك فرصت بي نظير براي برقراري روابط تجاري در صنعت فرش ماشيني در منطقه خاور ميانه به ويژه در تركيه و همسايگان استراتژيك اين كشور است، همانطور كه در سال هاي گذشته شاهد آن بوديم برگزاري اين رويداد نقش مهمي در افزايش سطح تجارت و صادرات شركت هاي توليد كننده فرش قازيان تپ به عنوان قطب اول توليد و صادرات فرش جهان داشته است.

 

 

 

 

[instagram-feed]

 

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن