اخبار فرش ماشینی

درخشش فرش دستباف ايران در نمايشگاه‎ ‎اکسپوي ۲۰۱۰ شانگهاي‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

درخشش فرش دستباف ايراني به عنوان‎ ‎نفيس ترين و ارزشمندترين کالاي ساخت دست هنرمندان ايران زمين در نمايشگاه اکسپوي‎ ‎شانگهاي ، تحسين بازديدکنندگان اين نمايشگاه برانگيخته است‎. ‎
به گزارش خبرنگار‎ ‎ايرنا از محل نمايشگاه اکسپوي ۲۰۱۰ شانگهاي، در غرفه جمهوري اسلامي ايران در‎ ‎نمايشگاه اکسپوي شانگهاي ، فرش هاي نفيس ايراني از جمله فرش هاي ابريشم ، کار‏‎ ‎هنرمندان فرشباف کشورمان در شهرهاي اصفهان، قم ، تبريز، کرمان، مشهد و نايين به‎ ‎معرض نمايش و فروش گذاشته شده است‎.
‎علاوه بر فرش هاي ابريشم، تابلوفرش هاي نفيس‎ ‎کار استادکاران فرشباف کشورمان در طبقه دوم غرفه ايران در نمايشگاه اکسپوي ۲۰۱۰‏‎ ‎شانگهاي به معرض نمايش گذاشته شده است‎.
‎فرش نفيس ايراني،صنايع دستي استان‎ ‎اصفهان، عرضه چاي و بستني سنتي ايران از ديگر مواردي است که با استقبال‎ ‎بازديدکنندگان مواجه شده است‎.

” ‎منصور صابري ” مسوول غرفه فرش ايران در اکسپوي‎ ۲۰۱۰ ‎شانگهاي به خبرنگار ايرنا گفت : بيش از سه هزار تخته فرش نفيس ايراني در ابعاد‏‎ ‎مختلف در فضايي به وسعت ۳۰۰ مترمربع در طبقه دوم سالن ايران در نمايشگاه اکسپوي‎ ‎شانگهاي براي نمايش و فروش عرضه شده است‎.
‎وي گفت : برخي اقلام ديگر شامل زعفران‎ ‎، گلاب ، خرما و پسته ايراني نيز به شانگهاي ارسال شده است که اميدواريم با رفع‎ ‎موانع گمرگي و ترخيص کالاها بتوانيم ساير محصولات ناب ايراني را در غرفه ايران به‎ ‎بازديدکنندگان عرضه کنيم‎.

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن