اخبار فرش ماشینی

درخشش فرش دستباف ايران در نمايشگاه‎ ‎اکسپوي ۲۰۱۰ شانگهاي‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

درخشش فرش دستباف ايراني به عنوان‎ ‎نفيس ترين و ارزشمندترين کالاي ساخت دست هنرمندان ايران زمين در نمايشگاه اکسپوي‎ ‎شانگهاي ، تحسين بازديدکنندگان اين نمايشگاه برانگيخته است‎. ‎
به گزارش خبرنگار‎ ‎ايرنا از محل نمايشگاه اکسپوي ۲۰۱۰ شانگهاي، در غرفه جمهوري اسلامي ايران در‎ ‎نمايشگاه اکسپوي شانگهاي ، فرش هاي نفيس ايراني از جمله فرش هاي ابريشم ، کار‏‎ ‎هنرمندان فرشباف کشورمان در شهرهاي اصفهان، قم ، تبريز، کرمان، مشهد و نايين به‎ ‎معرض نمايش و فروش گذاشته شده است‎.
‎علاوه بر فرش هاي ابريشم، تابلوفرش هاي نفيس‎ ‎کار استادکاران فرشباف کشورمان در طبقه دوم غرفه ايران در نمايشگاه اکسپوي ۲۰۱۰‏‎ ‎شانگهاي به معرض نمايش گذاشته شده است‎.
‎فرش نفيس ايراني،صنايع دستي استان‎ ‎اصفهان، عرضه چاي و بستني سنتي ايران از ديگر مواردي است که با استقبال‎ ‎بازديدکنندگان مواجه شده است‎.

” ‎منصور صابري ” مسوول غرفه فرش ايران در اکسپوي‎ ۲۰۱۰ ‎شانگهاي به خبرنگار ايرنا گفت : بيش از سه هزار تخته فرش نفيس ايراني در ابعاد‏‎ ‎مختلف در فضايي به وسعت ۳۰۰ مترمربع در طبقه دوم سالن ايران در نمايشگاه اکسپوي‎ ‎شانگهاي براي نمايش و فروش عرضه شده است‎.
‎وي گفت : برخي اقلام ديگر شامل زعفران‎ ‎، گلاب ، خرما و پسته ايراني نيز به شانگهاي ارسال شده است که اميدواريم با رفع‎ ‎موانع گمرگي و ترخيص کالاها بتوانيم ساير محصولات ناب ايراني را در غرفه ايران به‎ ‎بازديدکنندگان عرضه کنيم‎.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن