اخبار فرش ماشینی

دانشگاه علمي – كاربردي ابهر خبر دارد :تاسيس رشته نساجي در دانشگاه ابهر ‏

به گزارش سرويس دانشگاه خبرلر به نقل از فارس ؛ جعفر تبريزي‌دانا  با اشاره به فعاليت‌هاي چشمگير دانشگاه علمي ـ كاربردي ابهر اظهار داشت: در اين راستا دانشگاه با بهره‌گيري از خرد جمعي و تشكيل كميته تخصصي نساجي مركب از افراد صاحب نظر و مجرب طي جلسات متعدد و با توجه به نيازمندي‌هاي منطقه‌اي و ملي نساجي كشور مبادرت به تهيه سر فصل و ساختارهاي درسي جديد و بروز نساجي با گرايش ريسندگي كرد. ‏
وي ادامه داد: اين موضوع پس از بررسي در كميته گسترش و بازنگري دروس دانشگاه جامع علمي ‌ ـ كاربردي به تصويب رسيد و در دانشگاه جامع ابهر تاسيس شد.

رئيس دانشگاه علمي ـ كاربردي ابهر با بيان اينكه عمده تلاش كميته بر اين بود كه در اين زمينه از عام‌نگري پرهيز كند، ابراز داشت: اين كميته با گرايش به انعطاف پذيري و توجه به نياز حال و آتي نساجي كشور اقدام به آناليز رشته نساجي به گرايش‌هاي موجود در بطن آن كرد كه در نخستين قدم به فضل الهي و همت اعضاي كميته موفق شديم گرايش ريسندگي را براي آن تعريف و عملياتي كنيم.
وي در ادامه خاطر نشان كرد: درحال حاضر اين رشته به دو شيوه ترمي و پودماني در دانشگاه علمي ‌ـ كاربردي مركز ابهر قابل عرضه است.
تبريزي‌دانا افزود: متقاضيان به ويژه كارگران شاغل در صنايع نساجي منطقه و استان مي‌توانند براي نام‌نويسي در موعد مقرر و با اخذ دفترچه از ادارات پست اقدام كنند. ‏

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن