اقتصاد و مدیریت

خرید و فروش ارز در فردوسی تعطیل شد

 

خرید و فروش ارز در فردوسی تعطیل شد

در حالي كه در هفته‌هاي اخير شاهد نوسان قيمت طلا، سكه و ارز در بازارهاي داخلي بوديم، امروز با رشد قيمت دلار تا مرز ۳۸۰۰ تومان صرافي‌ها به غير از خريد و فروش سكه تمام، نيم، ربع و سكه يك گرمي معامله ديگري را انجام نمي‌دهند.

به گزارش پارس، گزارش ایسنا حاكي از آن است كه با توجه به وضعيت ارز، طلا و سكه در بازارهاي داخلي از حوالي ميدان فردوسي تا چهارراه استانبول انبوهي از دلالان ارز قابل مشاهده هستند كه هر كدام قيمت دلار را از ۳۶۰۰ تا ۳۹۰۰ تومان اعلام مي‌كنند.

نرخ دلار از سوي دلالان به متقاضيان پايين‌تر از نرخ دلار اعلام شده از سوي صرافي‌هاي داراي كد رهگيري است. به گفته يكي از صرافان نرخ كارمزد معاملات دلار در دست دلالان بسيار بالاست.

در حالي كه بسياري از صرافي‌ها تنها خريد و فروش سكه را انجام مي دهند، در اين بين تعداد محدودي از صرافي ها نيز فقط دلار معامله مي‌كنند و از خريد و فروش ساير ارزها خودداري مي‌كنند.

مسوول يك صرافي در ميدان فردوسي مي‌گويد: دلار در حال حاضر در بازار تنها از سوي دلالان خريد و فروش مي شود. حتي تقلبي بودن آن نيز مشخص نيست.

به گزارش ايسنا، امروز علاوه بر دلالان، انبوهي از مردم عادي هم در اين محدوده از شهر تهران ديده مي‌شوند كه خواستار فروش دلارهاي خود هستند، ولي از آنجايي كه صرافي‌ها اين معاملات را انجام نمي‌دهند، خريد و فروش ارز بين دلالان و مردم در حال انجام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن