اخبار فرش ماشینی

خانواده اصفهاني معامله ۳۶ ميليارد توماني نساجي بروجرد را قطعي كرد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

يك خانواده اصفهاني كه بلوك ۹۵ درصدي نساجي بروجرد را در رقابت با مشتري تركيه ايي خريداري كرده بود، با قطعي كردن اين معامله ۳۶٫۷ ميليارد توماني،صاحب تام و تمام اين شركت بورسي شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، بلوك ۹۵ درصدي نساجي بروجرد درحالي سوم بهمن ماه توسط سرمايه گذاري گروه توسعه ملي اصالتاً و به وكالت از طرف شركتهاي مديريت سرمايه گذاري بانك ملي، سرمايه گذاري سپه، مديريت سرمايه گذاري اميد، سرمايه گذاري غدير و شركت خدمات مديريت سرمايه مدار عرضه شده بود كه يك خانواده اصفهاني (مظاهري) و فعال در صنعت نساجي و چاپ اين بلوك را بعد از ۵ روزكاري رقابت با مشتري تركيه ايي خريداري كرد.

براساس اين گزارش، اين بلوك در قالب ۱۴۰ ميليون و ۹۲۲ هزار و ۶۶۹ سهم نساجي بروجرد به قيمت هر سهم ۱۶۸ تومان در بازار دوم معاملات روي ميز فروش گذاشته شده بود، اما به دليل رقابت اين دوگروه، بهاي هر سهم شركت در ۱۰ بهمن (روزمعامله) به ۲۱۶ تومان رسيد تا ارزش ۹۵ درصد سهام به بيش از۳۶٫۷ ميليارد تومان برسد.
حال خانواده مظاهري روزگذشته در مهلت قانوني ۹ روز كاري بعد از انجام معامله ، از طريق كارگزاري بورسيران با پرداخت ۳۰ درصد وجه نقد و ديگر اسناد لازم به شركت بورس، قطعيت اين معامله را احراز كرد تا دراولين فرصت با برگزاري مجمع فوق العاده هئيت مديره و مديريت نساجي بروجرد را در اختيار گيرد.

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن