اخبار فرش ماشینی

حفظ بازارهای صادراتی با توسعه صنعت درآمدزای نساجی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

حفظ بازارهای صادراتی با توسعه صنعت درآمدزای نساجی

مدیركل دفتر نساجی و پوشاك وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه صنعت نساجی و به كارگیری پتانسیل های بالقوه این بخش به افزایش صادرات و حفظ بازارهای هدف كمك می كند.

hinza chemical تبلیغات

مهدی اسلام پناه با بیان این مطلب افزود: در شرایط سخت اقتصادی تقویت صنایع درآمدزا همچون صنایع نساجی و پوشاك می تواند به حفظ بازارهای هدف و توسعه صادرات كالاهای غیرنفتی كمك كند.

وی ادامه داد: با وجود اینكه گفته می شده صنعت نساجی طی سال های گذشته رو به افول بوده اما افزایش ۴۵ درصدی صادرات محصولات نساجی، پوشاك و چرم در ۴ ماه نخست امسال نشان از پویایی این بخش در شرایط محدودیت های بین المللی دارد.

اسلام پناه با اشاره به اینكه تامین مواد اولیه مهمترین نیاز صنعتگران این صنعت است تصریح كرد: وزارتخانه صنعت حمایت های موردی متعددی در خصوص تامین مواد اولیه از جمله پنبه و برخی مواد مورد نیاز پتروشیمی انجام داده كه بخشی از مشكلات تولیدكنندگان را مرتفع ساخته است.

وی با تاكید بر اینكه تولید چادر مشكی از اهمیت ویژه ای برخوردار است خاطرنشان كرد: در این زمینه هم اقدامات ویژه ای در وزارتخانه صورت گرفته كه منجر به تقویت این حوزه درآمدزا در كشور شده است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن