اخبار نساجی

جذب ۶۰ میلیارد تومان اعتبار گازی در کمتر از ۶ ماه

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر پویایی طرح ساخت پالایشگاه بید بلند دو از تزریق ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این طرح از طریق بانک صادرات به این طرح خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی برنا به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، “جواد اوجی” مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این که طرح ساخت پالایشگاه بید بلند ۲ از جمله طرح های شرکت ملی گاز با مشارکت بانک صادرات ایران است، افزود: از ابتدای امضای قرارداد مشارکت (بهمن ماه سال گذشته) تا کنون ۶۰ میلیارد تومان از طریق این بانک برای به این طرح مهم گازی بودجه تزریق شده است.

وی با اشاره به این که بانک صادارت ایران گشایش اعتبارات اسنادی طرح ساخت پالایشگاه بید بلند ۲ را نیز تقبل کرده است، گفت: با قبول این مسئولیت، همچنین تقبل گشایش اسناد اعتباری خرید کالاهای مربوط به این طرح از سوی این بانک،ساخت پالایشگاه بید بلند دو از روند بهتری برخوردار خواهد شد.

hinza chemical تبلیغات

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با رضایتمندی از روند اجرایی طرح ساخت پالایشگاه بید بلند ۲، یادآور شد: روند اجرایی ساخت این پالایشگاه به طور کامل و روزانه رصد و بررسی می شود

اوجی همچنین درباره سهم آورده شرکت ملی گاز (۲۰ درصد) و ارزش آن نیز گفت: این ارزش گذاری به کار کارشناسی دقیقی نیاز دارد که هم اکنون از سوی کارشناسان رسمی دادگستری در دست بررسی است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن