اخبار فرش ماشینی

تفاهم نامه ايجاد يک هزار شغل توسط کارخانه نساجي کوير سمنان امضا شد‎

در بازديد “عباس رهي” استاندار‎ ‎سمنان از کارخانه نساجي کوير سمنان تفاهم نامه ايجاد اشتغال يک هزار نفر در اين‎ ‎واحد ظرف يک سال و نيم آينده به امضا رسيد‎.
‎استاندار سمنان يکشنبه شب در پايان اين بازديد به خبرنگاران گفت: بر اساس اين تفاهم‎ ‎نامه که به امضاي سازمان صنايع و معادن و مدير عامل اين کارخانه رسيد مقرر شد ۷۰۰‏‎ ‎شغل در سال ۸۹ و ۳۰۰ شغل ديگر تا پايان شهريور سال آينده در اين واحد ايجاد شود‎.
‎وي گفت: با ايجاد اين تعداد شغل، شمار شاغلين در اين کارخانه به يک هزار و ۵۰۰‏‎ ‎نفر افزايش مي يابد‎.
‎استاندار سمنان به تعهد تامين ۲۰ ميليون بورو ارز توسط‎ ‎بانک صنعت و معدن براي ايجاد طرح توسعه اين واحد اشاره کرد و اظهار داشت: مقرر شد‎ ‎براي خريد و واردات دستگاه هاي خطوط جديد اين واحد، ۲۰ ميليون يورو ارز نيز در‎ ‎اختيار اين کارخانه قرار گيرد‎.

‎رهي، واحد نساجي کوير را از واحدهاي خوب، بزرگ و‎ ‎داراي نظم مناسب در توليد خواند و افزود: اين واحد موجب غرور ملي است و از توان‎ ‎بالا و تکنولوژي پيشرفته اي برخوردار است‎.
‎وي گفت: در اين تفاهم نامه همچنين‎ ‎تامين ۵۰۰ واحد مسکوني در قالب طرح مهر پيش بيني و مقرر شد خواسته هاي اين واحد در‎ ‎بخش هاي مختلف اعم از تسهيلات ارزي، ريالي، زمين و آب که مطابق با مقررات و قوانين‎ ‎و قابل قبول باشد، تامين شود و در مقابل مسوولان اين واحد نيز خواسته هاي استان‏‎ ‎براي ايجاد اشتغال پايدار را محقق کنند‎.
‎کارخانه نساجي کوير سمنان داراي ظرفيت‎ ‎اسمي سالانه توليد سه هزار و ۵۰۰ تن نخ پنبه، يک هزار تن انواع نخ از پنبه و يک‎ ‎هزار تن الياف مصنوعي است و هم اکنون از هر نوع محصول، روزانه حدود بيست تن توليد‎ ‎دارد‎.
‎استاندار سمنان در اين بازديد که از سوي جمعي مديران دستگاه هاي اجرايي و‎ ‎صنعتي همراهي مي شد، از خطوط توليد، نوع توليدات، آزمايشگاه ها و ديگر بخش هاي اين‎ ‎واحد بزرگ بازديد کرد و از نزديک با مسايل، مشکلات و موفقيت هاي اين واحد آشنا شد‎. ‎

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

فرش ماشینی خوب تبلیغات

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن