اخبار فرش ماشینی

تفاهم نامه ايجاد يک هزار شغل توسط کارخانه نساجي کوير سمنان امضا شد‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

در بازديد “عباس رهي” استاندار‎ ‎سمنان از کارخانه نساجي کوير سمنان تفاهم نامه ايجاد اشتغال يک هزار نفر در اين‎ ‎واحد ظرف يک سال و نيم آينده به امضا رسيد‎.
‎استاندار سمنان يکشنبه شب در پايان اين بازديد به خبرنگاران گفت: بر اساس اين تفاهم‎ ‎نامه که به امضاي سازمان صنايع و معادن و مدير عامل اين کارخانه رسيد مقرر شد ۷۰۰‏‎ ‎شغل در سال ۸۹ و ۳۰۰ شغل ديگر تا پايان شهريور سال آينده در اين واحد ايجاد شود‎.
‎وي گفت: با ايجاد اين تعداد شغل، شمار شاغلين در اين کارخانه به يک هزار و ۵۰۰‏‎ ‎نفر افزايش مي يابد‎.
‎استاندار سمنان به تعهد تامين ۲۰ ميليون بورو ارز توسط‎ ‎بانک صنعت و معدن براي ايجاد طرح توسعه اين واحد اشاره کرد و اظهار داشت: مقرر شد‎ ‎براي خريد و واردات دستگاه هاي خطوط جديد اين واحد، ۲۰ ميليون يورو ارز نيز در‎ ‎اختيار اين کارخانه قرار گيرد‎.

‎رهي، واحد نساجي کوير را از واحدهاي خوب، بزرگ و‎ ‎داراي نظم مناسب در توليد خواند و افزود: اين واحد موجب غرور ملي است و از توان‎ ‎بالا و تکنولوژي پيشرفته اي برخوردار است‎.
‎وي گفت: در اين تفاهم نامه همچنين‎ ‎تامين ۵۰۰ واحد مسکوني در قالب طرح مهر پيش بيني و مقرر شد خواسته هاي اين واحد در‎ ‎بخش هاي مختلف اعم از تسهيلات ارزي، ريالي، زمين و آب که مطابق با مقررات و قوانين‎ ‎و قابل قبول باشد، تامين شود و در مقابل مسوولان اين واحد نيز خواسته هاي استان‏‎ ‎براي ايجاد اشتغال پايدار را محقق کنند‎.
‎کارخانه نساجي کوير سمنان داراي ظرفيت‎ ‎اسمي سالانه توليد سه هزار و ۵۰۰ تن نخ پنبه، يک هزار تن انواع نخ از پنبه و يک‎ ‎هزار تن الياف مصنوعي است و هم اکنون از هر نوع محصول، روزانه حدود بيست تن توليد‎ ‎دارد‎.
‎استاندار سمنان در اين بازديد که از سوي جمعي مديران دستگاه هاي اجرايي و‎ ‎صنعتي همراهي مي شد، از خطوط توليد، نوع توليدات، آزمايشگاه ها و ديگر بخش هاي اين‎ ‎واحد بزرگ بازديد کرد و از نزديک با مسايل، مشکلات و موفقيت هاي اين واحد آشنا شد‎. ‎

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن