اخبار نساجی

تعداد کالاهای خریداری شده از اینترنت

 

تعداد کالاهای خریداری شده از اینترنت

مدیرعامل شرکت پست جمهوري اسلامي ايران از آمادگی این شرکت برای عرضه کالاهای فروشگاه‌هاي مختلف در سامانه‌ خرید و فروش اینترنتی خبر داد.

محمدحسن کرباسیان با اشاره به استقبال گسترده مردم در نقاط مختلف کشور از سرویس‌های الکترونیکی شرکت در سال‌ گذشته بيان كرد: در سال گذشته نزدیک به دو میلیون کالا از طریق سامانه E-Bazar خرید و فروش شده است.

وی افزود: از ابتدای تلاش‌ شرکت پست در زمینه تجارت الکترونیکی (سال ۸۶) تاکنون بیش از هفت میلیون سفارش خرید اینترنتی با ارزش نزدیک به ۹۰۰ میلیارد مبادله شده است.

رئیس هیات‌ مدیره پست با بیان این که محصولات بیش از ۴۵۰ فروشگاه اینترنتی با مجوز در بازار الکترونیکی پست عرضه می‌شود گفت: در حال حاضر بیش از ۸۵۰۰ فروشگاه طرف قرارداد با ۲۳ شرکت بخش خصوصی نیز در حوزه تجارت الکترونیکی از طریق ما، کالاهای خود را به متقاضیان عرضه می‌کنند.

کرباسیان در ادامه از فروشگاه‌های فعال در حوزه‌های مختلف خواست تا از امکانات شرکت پست در زمینه بازار الکترونیکی استفاده کنند و محصولات خود را معرفی و به فروش برسانند.

مدیرعامل شرکت پست با اشاره به نقش موثر بازار الکترونیک پست در مبادلات کالاها گفت: بر اساس آخرین آمار موجود پنج‌ درصد از خرده فروشی‌ها در دنیا از طریق اینترنت عملیاتی می‌شود و ایران با داشتن فرهنگ غنی و بستر اینترنتی مناسب می‌تواند صنایع دستی و محصولات فرهنگی خود را از این طریق صادر کند.

کرباسیان با یادآوری قرارداد با مرکز توسعه رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد اذعان كرد: قرار است محصولات فرهنگی، نرم‌افزاری و تفریحی مورد تأیید این مرکز از طریق ۶۰ فروشگاه تولیدکننده محصولات دیجیتال در بازار الکترونیک پست عرضه شود تا هموطنان در کمال امنيت محصولات خود را سفارش دهند.

بنا بر اعلام روابط عمومي شركت پست جمهوري اسلامي ايران سامانه خرید و فروش اینترنتی در راستای توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و به منظور تأمین نیازها و رضایتمندی مشتریان به نشانی اینترنتی‌www.ebazar.post.ir راه‌اندازی شده است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن