اخبار نساجی

تخصیص ۵۰ میلیارد تومان برای اجرای آمایش تجاری

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزیر بازرگانی گفت: براساس ماده ۳۴ قانون بودجه امسال، ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای برنامه آمایش تجاری اختصاص می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی عضنفری در سخنانی اظهار داشت: طبق این ماده قانونی به دولت اجازه می شود از محل فروش اموال وزارت بازرگانی، شرکت‌های تابعه و وابسته، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان در قالب کمک‌های فنی و اعتباری پس از واریز به خزانه در اختیار وزارت بازرگانی قرار دهد.

وزیر بازرگانی افزود: براین مبنا، منابع مالی با رعایت قوانین و مقررات برای طرح و اجرای برنامه آمایش تجاری، توسعه زیرساخت های بازرگانی و اصلاح ساختار در چارچوب آیین نامه مصوب به مصرف می رسد.
وی با بیان اینکه طرح آمایش تجاری نقش مهمی در توسعه بازرگانی کشوردارد و به همین دلیل باید مجموعه‌ای از زیرساخت‌های حوزه بازرگانی تکمیل شود، افزود: در حوزه بازرگانی بسیاری از زیرساخت‌ها نیازمند احیاء، تجدید و نوسازی است و تمام تلاش‌ها برای بهبود و توسعه این بخش خواهد بود.
وزیر بازرگانی تاکید کرد: توجه به زیرساخت های تجاری به عنوان یک قابلیت بالقوه برای تبدیل کشور به یک قطب ترانزیتی و برخورداری از مزایای آن از جمله درآمدزایی برای کشور، کاهش نرخ بیکاری و افزایش رفاه اقشار مختلف مردم، در حال حاضر یک ضرورت غیرقابل انکار است.
ازنظر غضنفری، بهره‌گیری از فرصت های به دست آمده در اقتصاد ایران، توسعه تجارت کشور، حفاظت در مقابل نوسانات اقتصاد جهانی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و کسب سود حداکثری از فرایند تولید در زمان کنونی منوط به ارتقای زیرساخت های تجاری است.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن